Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Globtrotter Grover

JAKIE KRAJE ODWIEDZILIŚCIE W ŻYCIU? CHWALIC SIĘ :)

Polecane posty

Gość ulululullllu
Marzy mi się Norwegia, Japonia i marzyła mi się Rosja ale po tym jak nie wiadomo, czy ta katastrofa prezydenckiego samolotu to nie był zamach...to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
Mi podobnie Japonia:) Poza tym Hiszpania , Włochy, Francja , Anglia , Nowa Zelandia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululullllu
Tyle, że marzenia to marzenia. Teraz to już trzeba będzie sobie zarobić, więc pewnie poza Europe się nie ruszę zbyt prędko:) Szczęściara mówisz? Ale nie mam szczęścia w miłości...Sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
Ja też ,wiec i tak wygrywasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
Robimy , z 50zł mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odwiedzilam
Anglie Irlandie Chorwacje Czarnogóre Serbie Rumunie Austrie Czechy Słowacje Szwecje Danie Norwegie Rosje Hiszpanie Portugalie Tunezje Egipt USA Boliwie Argentyne Meksyk Australie Japonie Indie Wietnam Tajlandie Turcje Niemcy Monako i teraz planujemy z mężem wypad do Chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam zazdroszczę, bo ja w sumie nie zwiedziłam nic, ale jestem młoda, więc mam czas. I zamierzam wkrótce spełnić marzenia :) A na początek chciałabym zwiedzić każdy zakątek Polski, po czym zabrać się za kraje sąsiadujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaaaaaaaaaaaaaaaaaateeeeek39
Wielka Brytania ( 5 razy Londyn) Niemcy Czechy Slowacja Wlochy Grecja Austria Courfu (wyspa) Tunezja Turcja Egipt byla Jugoslawia czyli Macedonia, Serbia, Kosowo, Bosnia itd... a mam 19 lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chciałaś napisać "Corfu" szczerze to mnie Europa jakos nie interesuje poza Finlandią... Ja chce do Japonii albo Korei Południowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaaaaaaaaaaaaaaaaaateeeeek39
a ja chcialabym zobaczyc Paryz... tak Corfu, sory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadyga z workiem na plecach
a ja byłem w krajach gdzie wlókł się za tobą ogon zanim nie wyjechałeś z jego granic, a także w krajach gdzie dopiero skończyła się wojna i gdzie mordowano ludzi waląc młotkiem w czerep. Co to za zwiedzanie kraju od hotelu do hotelu i od samochodu do lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdolek.
litwa czechy słowacja niemcy wegry serbia bulgaria grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozeeeeee
Bylam w kilku miejscach: Czechy Slowacja Austria Bulgaria Wlochy Francja Anglia Hiszpania Niemcy, Holandia (raczej przejazdem) Kanada Meksyk USA ( mieszkam tutaj teraz) moze nie jest tego duzo,ale w wiekszosci z tych krajow bylam od 1 do 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepan1113
a ja bylam usa kanada karaiby anglia francja grecja belgia holandia niemcy singapur australia..bermudy maldiwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronko jak brzoskwinka
Ja poniewaz nie chcialam mieszkac w Polsce to tulalam sie po swiecie aby gdzies osiasc na stale ;) A wiec zwiedzilam: - Niemcy - Szwecja - Norwegia - Rosja - Litwa - Lotwa - Estonia - Czechy - Slowacja - Wlochy - Dania - Belgia - Holandia - Francja - Hiszpania - Wielka Brytania (mieszkalam kilka lat) - Chiny - Maroko - Japonia - Egipt - Canada - Meksyk - USA ( cale) To by bylo na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronko jak brzoskwinka
Acha jeszcze zapomnialam dodac - Austria - Bulgaria - Chile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronko jak brzoskwinka
Zgadnijcie gdzie osiadlam z tylkiem na stale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majencia
Teraz ja:): Albania Belgia Czarnogóra Czechy Egipt Holandia Izrael Jordania Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko europe, bo samolotow sie boje:O czyli standardowo niemcy, czechy, słowacja, słowenia. hiszpania, francja, szwajcaria, bosnia i hercegowina, dania, chorwacja, wegry, austria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaaaa
ja odwiedziłam: Słowacja Węgry Czechy Austria Dawna Jugosławia Bośnia i Hercegowina Grecja Włochy Hiszpania Tunezja Egipt Libia Turcja i chyba tyle nie licząc Rzymu i San Marino bo to niby osobne państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaaaa
a w Japonii to była ,ale moja mama może ja też kiedy pojadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Niemcy(kilka razy) -Francja -Szwajcaria -Czechy(2 razy) -Słowacja -Egipt -Izrael -Litwa -Łotwa -Estonia -Finlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaaaa
tzn ja też bylam w niektóryh państwach parę razy ;) a marzą mi się Indie, Usa , Meksyk, Bali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×