Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margot z pustym kieliszkiem

Uwielbiam być Twoją rzeczą, Twoją własnością

Polecane posty

mi się podoba, jeśli facet jest w porządku tak jak piszesz w życiu codziennym, przy znajomych itp to ja uwazam że taki rodzaj seksu jest idelny, bo oboje tego chcecie i myśle że jestescie ze soba blisko, aż zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy sa ograniczeni i pewnych rzeczy nie rozumieją. Taka historia moze byc dopełnieniem seksu jakims scenarjuszem. Niektórzy seks rozumieja minetka, lodzik, stosunek i spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
zastanawia mnie, po co wypisywać tu przedruki. Już kiedyś dokładnie to samo czytałam. Sama nie zauważyłaś jaką bzdurę zerżnęłaś: "Z trudem wyciągnęłam je zębami z lodowki i podałam,......" Taka sobie średnia lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margot z pustym keliszkiem
Teraz mnie rozbawiłaś dziewczyno ;) Znajdz mi chociaż fragment tekstu ewentualnego oryginału, to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
Oczywiście, że to jest bardzo zabawne, a nawet bardzo żałosne. (W sumie, ciekawy może być obraz panny mającej dwa zęby, które służą do otwierania piwa.) Z wielu względów ten tekst to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaroy
Witam. Moje imię to Michał mam 17 lat. Cale życie nie miałem nikogo nic mi się nie udawało. Cierpię na depresje oraz nerwice nerwowa. Wiem jak ciężko porozmawiać z kimś znajomym o problemach.Specjalnie dla takich ludzi jak ja ludzi którzy nie maja wsparcia stworzyłem mały portal internetowy na którym są ciekawe informacje oraz forum w którym rozmawiamy, piszemy o swoich problemach i pomagamy sobie nawzajem nie pozwolicie by moja praca poszła na marne niech chociaż to mi się uda w życiu. Zapraszam http://nierozumiani.cba.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia, a gdzie ty wyczytałaś, że otworzyłam je zębami ?:D A z kolei wyciągnięcie z lodówki puszki ustami/zębami, to raczej żaden wyczyn, spróbuj a się przekonasz :D To po pierwsze, a po drugie skonczyłam z Tobą rozmawiać, do momentu, aż nie napiszesz mi gdzie widziałaś oryginał, bo Twoją wypowiedź na temat plagiatu uważam, za duży nietakt Nigdy nie czytałaś wczesniej tego tekstu, bo nie istniał :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny jest ten światt
a to wy o seksie mówicie a powiedzcie mi gdzie w tym opowiadaniu poza spuszczeniem sie faceta jest jakiś seks Ty KOBIETO idź do psychologa albo seksulooga bo masz zaburzenia w umyśle Cieszysz się że jesteś rzeczą? Musisz zasłużyć na jego splunięcie na Ciebie? Pewnie miałaś marne dzieciństwo skoro musisz zasłużyć na miłosć czy okazywanie wzgledów, to jest miłość warunkowa. Tak samo kochali Ciebie rodzice - za coś, za dobre oceny albo posprzątany pokój? Co to za związek gdzie nie czekasz z miłością, tęsknotą, napaleniem na faceta tylko z podnieceniem strachu? Poprostu doświadczyłaś złych uczuć, które w Tobie wzbudzają ten "chemiczny proces w mózgu" że się temu poddajesz. Takie sado-macho jest groźne. Psuje relacje i uczucie, szacunek do drugiej osoby jako partnera a nie suki czy ścierwa. Jak zamierzacie życ, mieć dzieci i je wychowywać??? Co ciekawe dzieci zakatowywane są przez rodziców mających właśnie takie upodobania. Rozejrzyjcie się, niemowlaki przed śmiercią są grzyione do krwi, podduszane, okaleczane, przypalane....to jest to czego Ty doświadczasz od swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny jest ten światt
hubertusssss ograniczony jest ten kto nie potrafi czule pieprzyć się z partnerem tylko woli wzbudzać strach i poniżenie a scenariuszy jest wiele poza mionetą czy lodem, ale lepiej je połączyć z wielkim porządaniem i chęcią spełnienia niż przemocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienny beztwarzowy
Co ciekawe dzieci zakatowywane są przez rodziców mających właśnie takie upodobania. Rozejrzyjcie się, niemowlaki przed śmiercią są grzyione do krwi, podduszane, okaleczane, przypalane....to jest to czego Ty doświadczasz od swojego faceta. ZGADZAM SIE Z POWYŻSZYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu piszecie? Jeśli ktoś nie lubi takich klimatów niech porostu nie czyta tego typu tematów Życie erotyczne a wychowanie dzieci to dwie różne rzeczy gdzie masz powiedziane że to ludzie lubiący dominacje katują swoje dzieci? jakoś nigdy nie spodlałam się z takim uzasadnieniem katowania niemowlaków.. Dominacja i uległość to również miłość oddanie i wielkie zaufanie, które daje wielkie spełnienie ale ludzie z ograniczeniami lub brakiem tolerancji mogą tego nie pojąć .. a nie powinno się krytykować rzeczy których się nie rozumie Opowiadanie bardzo ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podobalo... ostatnio przeczytalam ksiazke "kiedy rekin spi" tam tez byl opisany typ zwiazku w ktorym jest taki seks... i choc sama w takim nie gustuje to fajnie sie czyta... lubie takie opowiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×