Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blabich

czy macie monterów do polecenia?

Polecane posty

Gość blabich

Szukam porządnej firmy, która oferuje sprzedaż napędów i ich montaż. Koniecznie z okolic Warszawy. Może macie kogoś zaufanego, kto faktycznie się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad00ni
Sprawdz sobie na internecie coś takiego co się nazywa "studio ogrodzeń" Centerfence. Nie pamiętam ich numeru, ale u mnie się sprawdzili. Bardzo mili panowie, znający się na rzeczy. Szybko się ze wszystkim uwinęli i wcale dużo kasy nie wzięli. Jakbyś chciał to mogą Ci coś zaprojektować, pożyczyć narzędzia. Mają sporą ofertę i przede wszystkim są profesjonalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabich
Już znalazłem na internecie. Przeglądając stronę zauważyłem, że nawet narzędzia wypożyczają. To też mi się może przydać. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad00ni
Nie ma sprawy. Tak jak mówię, porządni fachowcy, znają się na rzeczy. Oni oprócz wypożyczania i montowania nawet coś tam projektują. Ale to już musiałbyś ich zapytać co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iberibe
Studio Ogrodzeń pod Warszawą jest dosyć znane. Przynajmniej z tego co się orientuję. U mnie sąsiedzi korzystali z ich usług, ja korzystałem. Spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabich
Zamontowane. Monterzy - pełen profesjonalizm! Szybko i sprawnie. Gorąco mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad00ni
Będę od nich narzędzia pożyczał niedługo. Porównywałem ich ceny z innymi firmami i naprawdę mają konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabich
Jeżeli jestes z Warszawy lub z okolicy to naprawdę bardzo Ci polecam właśnie ich. Już zresztą znajomym poleciłem, cieszę się, że są jeszcze porządne firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudek Warsz
Ja w Studiu Ogrodzeń swego czasu bramę kupowałem. Zapadło mi w pamięć to miejsce, bo była tam też (jako klientka) bardzo ładna kobieta, blondynka - i usilnie jej coś próbowali ci panowie wytłumaczyć, a ona nie mogła nic zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabich
Z tym, że oni montują bramy, które wczesniej się u nich zakupi. Słyszałem wczoraj w radiu ich reklamę, ceny mają najniższe bo od producenta. Zresztą ja nie lubiłem nigdy w sieciówkach robić zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz Kukl.9
W Warszawie jest tylko Studio Ogrodzeń o ile się nie mylę? Kupowałem od nich jakiś czas temu ogrodzenie z betafence i znajomy z Łodzi pytał czy gdzieś u niego nie ma takiego sklepu? Ale to raczej tylko w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×