Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HulaUla

Orgazmu niet :

Polecane posty

Gość HulaUla

Jestem chłopakiem od roku, byłam w sumie w 8 związkach o różnej długości... Nigdy się nei zdażyło. No i mnie szlag trafia bo seks jako taki lubię, ale fajnie byłoby jednak dostac coś więcej. A tu niezależnie od wielkości czy umiejętnośc, gier wstępnych, różnych pozycji, nastrojów, całodziennych przygotowań czy z doskoku... Nic. No cholera mnie bierze, facet stara się jak może, nie dochodzi za szybko, uposażony dobrze. Co z tym zrobić? :( [lat 23, dziękuję za uwagę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a staje ci chociaż
skoro dopiero od roku jesteś chłopakiem. No bo nie wiem jak to bywa po zmianie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz orgazmu tylko w czasie stosunku czy np w czasie seksu oralnego lub pieszczot łechtaczki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HulaUla
Literówka ;) Jestem Z chłopakiem. Miarka- ani tak, ani tak. A pechowo chyba nie mam wymówk bo facet sie stara i pierwszą jego nie jestem [co ma swoje plusy] i stwierdzam, ze cośze mną nie tak. Sama tez nie umiem nic ze sobą zrobić :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
jeśli szukasz nowych znajomości, to zajrzyj tutaj http://sexfotek.pl - korzystam z niej od dawna i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinka
mam tak samo jak Ty, Ani tak a nie tak nigdy nie miałam orgazmu. I wielkość penisa też nic nie zmieniła... Też myślę że chyba muszę isć do lekarza czy coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×