Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopaczek

wtajemnicz mnie kobieto B-stok

Polecane posty

Gość chlopaczek

Czy znalazłaby się kobieta dziewczyna ktora wtejmniczylaby mnie w tajniki seksu? nigdy tego nie robilem i pierwszy raz pewnie jest bardzo stresujący bo zawsze nie wychodzi, oczwiscie partnerka o tym nie wiem, ja po prostu rezygnuje ze stosunku z nia pieszczac penisem okolice intymne, nie wiem jak sie w koncu przemoc, tak jest zawsze, kiedys moze byc za pozno... Jak bede z kobieta swoejgo zycia nie chce zmarnowac szansy, a lekcja instruktarzowa zawsze sie przyda, czyli tylko poczatkowa faza potem juz mozemy sobie podziekowac, chyba ze sie spodoba.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
Mile widziani doświadczeni panowie, którzy wprowadzą mnie w świat doznań analno-oralnych. Ja pasywny. Mogę dojechać rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
hehe goń sie podszywaczu hehe nie dam się wrobić w rozdwojenie jaźni, o nie, jestem zdrowy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość churwójów
chętnie wtajemniczę młodego z wąziutkim dziewiczym anusikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
jestes chetny?? stworz wlasne ogloszenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość churwójów
to zbyt banalne wolę przejąć twój topik :-D A poza tym to jest forum dyskusynje a nie tablica ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
Jestem zainteresowany aczkolwiek anusik jest u mnie nieco rozepchany gdyż cierpię na permanentne zaparcia, w których ulgę przynosi mi jeno moja babcia, nieoceniona matrona rodu - mistrzyni zanikającej już sztuki domowej lewatywy, czuwająca nad moim przewodem wydalniczym z zawsze gotową słuchawką od prysznica i cynicznym uśmiechem swej zajęczej wargi :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
heheh ne mysl ze jak pisze takie ogloszenie to bym sie spotkal, raczej to jest pisane dla zabawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
Choć przyznam, że najchętniej bawię się wyżej wspomnianą słuchawką, którą potrafię wepchnąć w przepastne czeluście swego odbytu aż po samą baterię. A dodam nie bez dumy, że wąż prysznicowy mierzy niemal trzy metry. Serio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
dobra starczy tego podszywu / chetni panowie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×