Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TWOJA_TAJEMNICA

CO SĄDZICIE O JEDZENIU Z Mc Donald'sa ,KFC czy BURGER KINGA?! właśnie pokazują

Polecane posty

gdzieś w Stanach, babka zamknęła takie żarcie w pudełku i zapomniała o nim na 6 miesięcy. Po otwarciu okazało się, że nie zmieniło swego stanu, wyglądało jak 6 miesięcy temu. Tylko frytki trochę przyschły :) Maskara!! Dobrze, że ja szerokim łukiem omijam takie miejsca Teraz TVN robił podobny eksperyment, zamykając to „jedzenie w kartonach na miesiąc. Jestem ciekawa wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDEEDFEFZSZD
po miesiacu wlasciwie nic nie staloi sie z tym a najlepsze ze mieso wyglada ok rany tam jest mmnostwo swinstw wiec lepiej tam nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak rodzice, któzy urządzają urodziny dla swoich pociech w takich lokalach :-o co za pierrdolona wieś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
A ja uwielbiam fast foody :) Kurczaczki z w chrupiącej panierce z KfC, Big Macki itp z Maca Pychota A że średnio gotuję zdarza mi się tam jeść kilka razy w m-cu Naszczęście troszkę się pilnuję i się nie spasłam jeszcze hehe Naprawdę tego nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDEEDFEFZSZD
spasienei sie to objaw uboczny ale jedzenei tego to grozi chorobami ja nie przepadam wszystko tak samo smakuje wole hamburger takiego z malego polsiego baru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
a ja uwielbiam hot wingsy... mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja06564O
mojej kolezanki syn 14 -letni codziennie zjada 2 twistery, on w ogole nie je normalnego jedzenia tylko jak nie pizze to cos z kfc- a chudy jak patyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby dokonać tego epokowego odkrycia musiałaś onejrzeć TVN? Podziwiam laski które najpierw oglądają program w TV a póxniej zakładają o tym samym topic i się ciesza jakie to sa odkrtywcze. Zwłaszcza w temacie, który kompletnie nie wymaga komentarza bo jakie są fast foody każdy wie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wymienionych uznaje tylko Macka od czasu do czasu, mój faworyt tortilla a teraz mają taką wersję mini.... jak gdzieś jedziemy w dłuższą podróż i nie chce się nam kanapek robić to wstępujemy do Mc po drodze, mimo tych sosów i popijania colą nigdy nie miałam biegunki więc wolę zjeść "gówno" w Mc niż kotleta z buraczkami w przydrożnym barze a potem urządzać wyścigi to wc na stacji benzynowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam film
super size me. ja od czasu do czasu szejka wypiję, ewentualnie zjem mcflurry. i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój faworyt to jedna z budek nz Emilii Plater. Dajesz pindraka za zajebistą zapiekanę, dwie takie i człowiek nażarty jak świnia :D A w Maku 25zł żeby sie najeśc i po godzinie od nowa głodny bo to wszystko pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali*
10:46 [zgłoś do usunięcia] cukierasekk bo ty nie jesteś przyzwyczajona do normalnego jedzenia typu buraczki i kotlet tylko właśnie do takiego gówna i twój żołądek tylko takie gówno trawi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k'okpk
Film super size me nic nie udowodnil, chyba, ze ktos nie wiedzial, ze jak spozywa sie wiecej kalorii niz jest sie w stanie spalic, to sie tyje. Gdyby Spurlock zamiast Maca, jadla same slodycze w wielkich ilosciach, to tez byc przytyl, czul sie do bani i mial fatalne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma w sobie mnostwo konserwantow takie zarcie.owszem niektore potrawy sa smaczne ale nie warto tego zrec czesto bo tuczy i ogolem jest niezdrowe.lepiej sobie samemu cos przyrzadzic pysznego :D dodatkowa korzysc ze po pewnym czasie sie czlowiek nauczy gotowac :D ja od czasu do czasu zjem ale w sumie moze raz w roku a czasem nawet nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiech na sali* wychodzi na to, że jadam średnio raz na 3 miesiące :o Czytaj ze zrozumieniem, buraczki+ kotlet przyrządzone w domu a w przydrożnym barze to dwie różne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazamy ze to smieciowe
jedzenie . Ale od czasu do czasu wizytuje MC donalda . NIe kupuje tam jednak nic czesciej niz raz na 6 miesiecy ..KFc nie znam , ale wiem ze to tez smieciowe zarcie gorsze niz w mc donald .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaj prawde nie boj sie
widze reklame tapmopnow OB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afganistan
to może zakazać ludziom? znaczy się może państwo ma zakazać jedzenia w takich miejscach? w USA podobno ktoś się zastanawia czy by nie zakazać obywatelom. nie wiem czy przeszło czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×