Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fev

Tadaaam:) Wszystkim dziś urodzonym życzę 100 lat i duuużo sexu :)

Polecane posty

🌼.... ❤️......👄 Mam dziś tak doby humor że muszę się z wami nim podzielić!!!:D:P:) 🌼.... ❤️......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy że możesz uszczknąć sobie ode mnie tej radości nawet jeśli nie masz urodzin.... witaj Naczelny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam !!! Naczelny:)) Patrz w moje dzikie i zimne ślepia...i raduj się jak ja dziś:) Pij i nie marudź o fotełę.....słońce za oknami...rosa na trawie...zimna rosa smyra moje stopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chamie jeszcześ się nie poznał komórki ci strajkują albo witaminek ci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...spojrzenie mam dziś zdziczało-maślane jakieś takie...rosa ziębi nie tylko stopy...ale trzytze też...jeszcze dość chłodno było dziś wczesnym prankiem.....aż suty stanęły mi dęba od niej kiedy poczułam ją na sobie....ale w słońcu nawet całkiem ładnie perliły się.... znów w pracy jesteś....?.....łeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się przytul do nich i już nie marudź:P..jeden w łapę a drugi w papę i zaraz będzie ci cieplej:P Naczelny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczely:) nie mogę tu walnąć fotki swoich trzytzów...:P....bo nie będzie ci praca szła:P...a szef zgani za rozmydlenie twej uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, co tam dworek kiedy w mózgu mam dziś zakodowane gorrrrąco👄 wrrrrrrr🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny-Cham-Kafe , musiałabym założyć sobie innego maila....bo mam tylko takiego z imieniem i nazwiskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz bzika wiedzę na punkcie cycków:) hahaha....założę kiedyś w końcu...:) to innego konto....ale teraz jest dobrze jak jest i moje cyce na trawce....niech jeszcze sobie poleżą...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz Naczely... znikam się ....poooo...yyyyy..:P....jakby tu rzec...eeee....hehe miłej pracy w każdym bądź razie..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fev duzy masz biust?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev,,,witaj :)bardzo się ciesze z Twojego dobrego humoru.......i ja muszę się pochwalić,,,jest cudnie,,,mam swojego Miśka w domu:) pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka Witaj Skarbie👄 a ja już w biegu.....z tylko z doskoku na kompie....wpadnę tu za 2-4 h 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny , jak ogrzeję suty to ci potem pokażę...bo jak na razie to sterczą przez stanik i bluzkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*_*ROLLERCOASTER*_* hehe.....dobre..:)....👄 oki.....obiboki:).....wpadnę potem...i....chłererka....jeszcze nie co ale coś wymyślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny-Cham-Kafe, a tobie smoczek potrzebny czy co?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*_*ROLLERCOASTER*_* również...zwłaszcza że pogoda do tego i owego zachęca:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....:)....nie bądź taki jak mój syn:D....jemu też tylko tzytze były w głowie ...a na samych sutach siedział mi 7 miesięcy...a potem żuł kiełbasę i popijał z cyca...wszystko jedno gdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fev jaki masz biust
lubisz duze dekolty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×