Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fev

Tadaaam:) Wszystkim dziś urodzonym życzę 100 lat i duuużo sexu :)

Polecane posty

@fev jaki masz biust lubię głębokie dekolty ale nie noszę, bo w czasie korków nikt nie mógłby się skupić:) Naczelny...ale dzieci ssą najlepiej....taka prawda...aż ciarki przez cyce przechodzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.....bo mnie ekipa zamorduje za to rozgadywanie się tutaj.... a tzyctze walnę potem..:P..joł{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam dziś urodzin👄:)ale i tak wieeeelkie 👄....a smyrania sobie nie odmówię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fev szkoda ze dekoltow
nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajtar....nie..no skąd żeby:P...moje dziecię ma dziś urodziny i ...świętujemy już drugi dzień:P 👄 Bobasek*..siema duży dzieciaku👄 Naczely.....to czas nadrobić straty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lubię dekolty....ale podczas wykładów rzadko zakładam..bo chłopacy nie mogą się skoncentrować...ale podczas jazdy samochodem już tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev ale całuśny będe cały dzień odwzajemniam😘😘😘 dla TWOJEGO bobasiątka również 😘 Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą Chanie znów siedzisz w tej zakichanej robocie.Osz ty nieboraku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bobas przerósł mnie ponad głowę:)..ale 👄👄👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruchała sobie w nocy z soboty na niedzielę i rano musi koniecznie założyć na kafe o tym topik...co za ludzie :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jones uwielbiam ryby tak jak fev a szczególnie walenie.Czego ty nie lubisz jeść tych ryb:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fev lubisz jak facet
w czasie seksu na pieska lapie cie za cyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że lubię..:)...łapanie za cyca w trakcie na pieska:) Ale pogoda:D.....leże sobie i się opalam:) A Wy.....co porabiacie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fev fajna musisz byc
a jaka lubisz bielizne na rozbierane randki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fev fajna musisz byc
a jak u ciebie z depilacja? golisz cale nogi czy do kolan? pod pachami zdarza ci sie miec ciemny slad zarostu, takie kropki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbrajasz mnie facet.....na ci te wszystkie informacje? przecież do łóżka ci nie skoczę... ale żeby zaspokoić twą ciekawość to powiem ci ze po depilacji nie żadnych jakiś kropek ....no nie mam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×