Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TWOJA_TAJEMNICA

DLACZEGO PRAWIE WSZYSTKIE KOBIETY SĄ TAK WRAŻLIWE,A MĘŻCZYŹNI JUŻ NIEKONIECZNIE?

Polecane posty

Gość fefdffdff
dlaczego większośc mezczyzn uwaza kobiety za materialistki choc nimi nie są, traktujac przy tym je instrumentalnie zawsze mnie to ciekawiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafewoman25
Mezczyzni tez sa wrazliwi. Tylko czesto udaja takich twardzieli. A kobiety sa bardziej szczere w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś ponury stereotyp kobiety się tutaj wyłania... :o No dajcie spokój nie wszystkie babki takie są. Inne potrafią być niezależne, same się ustatkować i zarabiać na siebie i facet z paroma zerami na koncie wcale nie jest im do niczego nie potrzebny. Wiecie co, coś mi się wydaje ,że teraźniejsi faceci nie mają NIC kobiecie do zaoferowania ... to sobie wymyślają takie ponure uogólnienia . :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefdffdff
złośliwa--> 100% racji!! super podsumowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma kobieta do zaoferowania :D dom nie - bo kariere robi dziecko nie - bo katriere robi dupa - taniej w agencji :D blado blado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja wymyslilem ze ",że teraźniejsi faceci nie mają NIC kobiecie do zaoferowania " :D Wiec moze ktos sie powinien na dziewczynki przestawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefdffdff
a co ma do zaoferowania facet? dom nie- bo sama go kupi dziecko nie- bo go nie urodzi dupa- po 30 robi sie obwisła do tego druga rośnie z przodu wsparcie- gówniane, bo zżera go zazdrość towarzystwo- wystarczy rozmowna menicurzystka seks- gadżet z allegro zrobi podwójną robote :) przy czym, nie sapie, nie poci się, nie rozrzuca brudnych skarpet, nie pierdzi i nie rzuca durnych tekstów i co najważniejsze NIE WIOTCZEJE Z WIEKIEM! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×