Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

opowiedz mi troszke o twoich pasjach wiem że lubisz śpiewać :) to piękne, powiedz piszesz też własne teksty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, śpiewałam kiedyś, potem przestałam i teraz tylko dla siebie...jestem indywidualistką i kiedy ktoś chce mnie wcisnąć do jakiegoś chóru,nie daje sie....bo śpiewam tylko i wyłącznie dla przyjemności...grałam jako dziecko na pianinie ale przestałam, żałuje bardzo.....podobno niźle malowałam...w ogóle zapowiadałam sie na niezła artystke...ale zaprzepaściłam to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tekstów nie pisze..jestem zbyt krytyczna wobec siebie...oczywiście próbowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic straconego lilka:) troche chęci, jakaś motywacja i do dzieła jeszcze możesz być znaną artystką :D ale ty przecież o tym wiesz z twoim gustem i charakterem już jesteś artystką taka prawdziwą nie komercyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi....na pewno nie marze o karierze artystki....zbyt nieśmiała jestem:) ja chce mieć spokojne życie....bede sobie dietetykiem psychologiem i wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będe dobra....jak mam pomagać ludziom skoro sama sobie nie potrafie pomóć....a jeszcze lubie gotować,głównie dlatego że matka nie potrafi:) to chyba mi wychodzi najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green dawaj wszystko co lubisz najbardziej....nie muszą koniecznie być smutne.....hmmmm.....a ja znowu sama cały tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno pomagasz sobie bardziej niz myślisz wiele trudnych chwil Cię spotkało a jednak dałaś sobie radę. To fajnie gotowanie to też sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym cię przytulić żeby Cie trochę pocieszyć. Szkoda że nie masz nikogo przy sobie. Uwielbiam też gre na trąbce :) Chciałbym też otworzyc sie na Jazz ma niesamowity klimat ale chyba jestem za młody to muzyka dla ludzi którzy znają życie. http://www.youtube.com/watch?v=GbvSCtXoebg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci Green że najgorsze 3 lata mojego życia spędziłam w szkole średniej....koszmar.....boże jak się ciesze że mam to już za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem słucham jazzu:) ale tylko instrumentalnie lubie....Tak masz rację, na razie wolę jednak muzyke bardziej emocjonalną.....wiesz w jakim stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytaj o co chcesz jeśli będę mógł to odpowiem, ale raczej tajemnic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czujesz po naszej wczorajszej rozmowie????? mam wrażenie że się czymś przejąłeś, ty masz takie wrażliwe serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×