Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sanwitalia

Zdradziłam chłopaka z jego kumplem, wiem był już taki temat ale...

Polecane posty

Gość sanwitalia

ale moja sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Jestem z facetem od jakiegoś czasu i na początku nawet nie lubiłam tego jego kumpla (m.) jednak spotykaliśmy się często w trójkę bo S.(mój facet) chciał żebyśmy żyli w dobrych stosunkach. Z czasem go polubiłam, zauważyłam że można z nim pogadać na wszystkie tematy itd. W sobotę chłopcy pili ze sobą i S. trochę przesadził i zostałam poproszona o odwiezienie go do domu. Potem jednak wróciłam do M. tak sobie pogadać. Trochę wypiliśmy i spędziliśmy ze sobą cudowną noc. Rano pełni wyrzutów sumienia ustaliliśmy,że nic takiego nie miało miejsca i sobie obiecaliśmy, że nikt si e o tym nie dowie. Wszystko by było ok gdyby nie to że nie mogę przestać myśleć o M. Wiem, że jak odejdę od S. to nie zobaczę więcej M. i to mnie boli najbardziej. Tym bardziej, że od przyszłego miesiąca mają razem zamieszkać. Wiem to jest strasznie głupie, ja jestem strasznie głupia. Tak naprawdę o nic Was nie pytam. Wiem co powinnam zrobić...odejść i dać im obu spokój...tylko że nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
To może trójkąt, ale byś miała dymanko na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke namiezałas w swoim zyciu! tylko nie rozumiem czemu on ma z kumplem zamieszac?! pamietaj kłamstwo ma krótkie nogi... muisz zdecydowac na kim zalezy ci bardziej ...i wtedy zdecydowac sie albo na powalczenie o tą osobe i wyjaśnienie całej sprawy albo musisz sobie odpuscic obu panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standard potwierdzam... sama wierna facetowi nie byłam... a razem bylismy 10 lat... po 7 zaczęłam zdradzać... i to chyba z nudów się wzięło i chęci zmiany... teraz moim mężem jest jeden z moich kochanków... szybko się poznaliśmy i reszta tez szybko poszła... i nie żałuje zdrady żadnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze norma... obecnie nie mam zadnej kolezanki która by nie zdradzała teraz lub kiedys swojego partnera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
olaskr -----> podsumowanie ciebie i twoich kolezanek: KUR.WA , KUR.WIE LBA NIE URWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysio daj spokój... na innym temcie wychodzi ze tez zdradziłes więc święty nie jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
dokladnie , jestesmy po tych samych pieniadzach :) tylko czy to co zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... a żałujesz tego??? bo ja nie... a długo zdradzałam tego faceta z kilkoma innymi... i tak znalazłam męża... więc na dobre mi to wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
szkoda tylko ludzi ktorych zawiedlismy , ale mam nadzieje ze to wszytsko kiedys sie na nas odbije i skonczymy w rynsztoku gdzie nasze miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
zadaj sobie jedno wazne ale to zaje..biscie wzzne pytanie : czy chcialalbys zeby Towj obecny maz rznal na prawo i lewo inne i jakbys sie z tym czula ? dalej gralabys wyluzowaną Oscarowo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekm ze mój mąz tego nie zrobi... znam go... a poza tym ja tez teraz jestem wierna bo mam taki seks ze nie mysle o zdradzie wogule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
aha czyli jestes osiedlowa kur.ewka ktora usidlila jakiegos frajera , mysle ze tamten gosc ktory byl Twoim pierwszym jest wdzieczny Twojemu obecnemu mezowi ze sie wszytsko rozpadlo :) skoro ty potrafisz zlewac to ze twoj facet cie zdradza to nie proboj mi wmowic ze jest miedzy wami jakies uczucie bo Ci parskne smiechem prosto w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
tak do czasu jestes wierna , skoro opierasz wszytsko o dupcz.enie to jest tylko kwestia czasu az sie pojawi nowy buhaj rozplodowy z knaga po kolana za ktorym pobiegniesz ...DZI.WKA TO CHARAKTER I TEGO Z SIEBIE NIE WYPLENISZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym i nic nowego mi nie powiedziałes... lubie seks i kocham mojego męża w przeciwieństwie do tego poprzedniego... a niech mi będzie wdzieczny ze go zostawiłam... chuj mu w dupę... ważne że teraz mam niebo i to co chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie lubie długich dragów.... bo poprzedni miał 20 cm a obecny ma 16... wiec nie pieprz mi tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
dobra riposta z dlugoscia :) odrabiasz +3 punkty na osi ZŁA za to ze nie zostawilas faceta z powodu dlugosci fiuta . W sumie to nie taka zla dziewczyna z Ciebie nawet sie zaczynam do Ciebie przekonywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zła:) dla mnie długośc fiuta wazna jak dla kazdej panny.. ale za długi bolał a ten idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo dobra ale wieczorem dla męża jak mi usta zamknie kutasem podczas robienia mu gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio taxi driver
no nie watpie ze po takich doswiadczeniach masz pewnie 8 level w opier.dalaniu mezowi kielbachy ;) ale to akurat sa plusy kiedy ma sie doswaidczona laske niz jakas niemote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanwitalia
Wiem, że na moim facecie nie zależy mi aż tak jak na tym jego kumplu, tylko że on( m.)stwierdził że żałuje, że to się już nigdy nie może powtórzyć bo dziewczyna kumpla a nawet była dziewczyna to rzecz nietykalna. No kurde ale mimo tego się ze mną przespał, to może jednak jest jakaś nadzieja żeby go wyrwać. Ale jak będą ze sobą mieszkać (sytuacja finansowa ich do tego zmusiła, chociaż mają po 28 lat) to i tak nie mam szans na bycie z m. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaki z cycka
Hmm, jeśli Tobie zależy na tym S to jesli masz sumienie to mu powiedz i proś o wybaczenie, lub mu nic nie mów i nadal z nim bądz, a jeżeli Tobie na nim nie zależy to nie ma sensu żebyś się meczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanwitalia
tylko jak zerwę z s. to przeraża mnie myśl że już nigdy nie zobaczę m. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanwitalia
ale to była moja wina, znaczy się ja niepotrzebnie do niego pojechałam i siedziałam tak długo i piłam i ciągle mówiłam, że już ide juz idę ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×