Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzona niedoswiadczona

zsikałam się podczas stosunku.

Polecane posty

Gość gość
Nie miałam takiego zdarzenia lecz się zdarza. Ty nie rodziła lecz są takie zdarzenia po źle odebrany porodzie popuszczanie, nietrzymanie moczu itp... Dlatego by nie mieć takich zdarzeń i spiesz onego porodu zawsze był mąż i jest zawsze przy KAŻDYM BADANIU GINEKOLOGICZNYM CIPKI. Mam Prawo mieć męża przy badaniach i zabiegach nawet w szpitalu !!! Nie ma się czym krępować i wstydzić nic co ludzkie nie jest nam obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale mnie to kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło zsikać w trakcie stosunku ale dzisiaj tak. Mąż nagle przed wstaniem do pracy nabrał strasznej ochoty i zaczął mnie pieścić. Po zbudzeniu chciałam jeszcze pójść do łazienki, ale mąż już mnie nie puścił. Miałam jak zwykle mocny orgazm w trakcie którego poczułam ucisk moczu, ale nie byłam w stanie nic trzymać. Mąż pojechał do pracy a ja oczywiście musiałam zająć się przemokniętym łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie że zostałaś przer******* miałaś orgazm który napewno rozładował napięcie w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×