Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto_pyta_nie_bładzi_81

ten pierwszy raz po porodzie

Polecane posty

Gość kto_pyta_nie_bładzi_81

Witam chciałabym zapytać o opinię na temat seksu po ciąży? Jak to wszystko u Was wygląda/ wyglądało od strony zarówno technicznej jak i estetycznej. Jestem w fazie myślenia o powrocie do życia seksualnego, jednak przeraża mnie to, a najbardziej myśl o swoim ciele brrr... Proszę o wypowiedź nie tylko panie ale także i panów. Za wszystko będę ogromnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goswiaa
Zle wyglada to wszystko :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuślalaiiiiiiiiiii
Czemu brrrrr jak pomyslisz o swoim ciele????Ja miałam cesarke nie wolno mi było się kochać ok 1 mc po niej ale nie wytrzymałam i kochałam się ......po 10 dniach z wielkim strachem.Było ok ,delikatnie i super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety......................
nie podniecaja nas zwisy wybralas dziecko wiec pogodz sie wszystkiego miec nie bedziesz a jesli sie spusci to cie oklamie ze go podniecasz tak juz jest ale masz pocieche chociaz no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnyBOlek
masz luzna pochwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYegoistkoTY
Nie martw się.Jeśli masz maluszka to on powinien sprawić żeby odechiało ci się kopulacji.Myśl o dziecku nie pipką.Bóg widzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #1 parasite
20 cm mniamm ja mam ciasna po co w jakies maciory poporodowe wkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chirp
7 miesiecy po porodzie silami natury naciecie cipka ladna cipka ciasna nie zapomnij 6 tygodni pologu to fakt zabawy slimaczkiem po 3 czy 4 tygodniu sex po pologu problemy brak ciasno tak samo jak bylo troche male nawilzenie ze wzgledu na chormony po porodzie cipka glebiej bardziej wrazliwa kulki dopochwowe i ponosic jest potem bardzo sprezyscie w srodku !!! cipka sie zmienia ale na moce piekielne nie jest nic gozej!!! co chcesz jeszcze wiedziec? postrzegal i opisal samiec ojciec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samtreeps
trochę wszystko się zmienia widze to teraz z perspektywy czasu. Co do moich rad: -nie karm długo (max 4 miesiące) ponieważ boleśnie odbije sie to na Twoich piersiach -jedz dużo owoców zwłaszcza cytrusów (likwidacja cellulitu) -nie pokazuj partnerowi że się boisz -lepiej doczekaj 2 a nawet 3 miesiące (ej czasu na przyjście do siebie) Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja246
A ja Ci powiem,ze jeśli Twoje ciało mocno sie zmieniło po porodzie to tylko wystarczy zadbac o siebie ..Cwicz zgubisz brzuszek ,a pochwa wraca do normalnych rozmiarów moze bedzie ciut wieksza ,ale nie dużo spokojnie czasem trzeba czasu ,ale przeciez ona jest elastyczna i wroci.Męzowi powiedz kochanie spróbujmy,ale jesli coś bedzie nie tak to mi powiedz i zachowuj sie tak jak przed porodem.To Wasze dzecko wiec mąż powinien zrozumiec Twoje obawy.A tak to dbaj o siebie ,cwicz,dbaaj o cere,jedz warzywa,owoce ,spróbuj diety moge podsunac jaka:) nie mar sie bedzie dobrze,Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja urodzilam rok i 2 miesiace temu... no i pierwszy seks był po 4 tygodniach... wiem powinien byc po 6... ale rady nie dałam.. byłam nacinana i powiem ze było inaczej... troszkę bolało, ale potem przeszło... ja mam wrazenie że jest tam ciasniej niz przed porodem i mój maż tez tak uważa... ja nie karmiłam maluszka tylko laktator miałam i piersi mam takie jakie miałam... a po ciazy i porodzie wygladałam lepiej niz przed :) myslę że trzeba te 6 tyg odczekac.. i wszystko powoli... bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×