Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała Czarna z Krakowa

Stoliki okrągłe czy prostokątne?? Jak jest/było u Was??

Polecane posty

Gość Mała Czarna z Krakowa

Mam dylemat- bardzo podobają mi się te okrągłe, ale babka u której chcę robić wesele odradza mi je. Powiedziała, że przez ponad rok robi wesela i tylko 2x młodzi życzyli sobie właśnie takie. Stwierdziła, że przy nich robi się trochę sztywno i sprawdzają się one bardziej na bankietach. Sama zresztą mam jakieś doświadczenie w tym temacie bo byłam ostatnio u znajomych na weselu i mieli te okrągłe i faktycznie było trochę dziwnie, zero luzu tylko każdy się pilnował żeby dobrze sztućce trzymać, żeby nie pochlapać obrusu i takie tam. Fakt faktem- u nich to w ogóle wszystko było troszkę inaczej, tzn. nowoczesna muzyka ( o "jesteś szalona" nie było mowy), zero zabaw etc. A u Was dziewczyny które będą/były i dlaczego?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
prostokatne mielismy bo w sumie nie bylo wyboru, ale nawet gdybym miala to nie zdecydowalabym sie na okragle. bylam na jednym weselu, gdzie usadzili nas przy 10-osobowych okraglych stolikach. mnie sie nie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna z Krakowa
No właśnie- dlatego mam wątpliwości. Ludzie są tak jakby podzieleni, nie ma takiej jedności jak przy tych długich prostokątnych stolikach gdzie siedzi czasami naprawdę dużo gości i jej po prostu lużniej. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ważne !
tylko prostokątne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne2
a nie myslalas o kwadratowych? sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna z Krakowa
annawioletta -> też mam takie wrażenie i mimo tego, że podobają mi się bardzo to chyba sobie odpuszczę. Prostokątne! Tak! Takie chce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna z Krakowa
Napisze coś ktoś jeszcze?? Chcę więcej opinii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie prostokątne. na okrągłe słyszą ciągle narzekania. Że ciężko się przysiąść i itp. Jeżeli masz wybór( ma np nie mieliśmy) to wybierz tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy kwadratowe po 8 os. przy kazdym i spotkalam sie wylacznie z pozytywnymi komentarzami. nie wszystkie meijsca byly zajete, wiec nie bylo problemu z przysiadaniem sie. no i nasza kiepska sala zyskala troche na urodzie, co zauwazyl sam moj tata (a jak wiadomo, faceci zwykle nie zwracaja na takie rzeczy uwagi). takze ja polecam stoliki towarzyskie zamiast biesiadnych. to gadanie o "rownosci przy stole" wydaje mi sie mocno naciagane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieć okrągłe. Byłam na 2 weselach gdzie takie były i moim zdaniem kontakt z pozostałymi 9 osobami przy stoliku jest dużo lepszy niż przy prostokątnych gdzie rozmawia się tylko z osobami obok i vis a vis. Poza tym nikt nie czuje się gorszy bo siedzi na szarym końcu. Każde miejsce przy stole jest tak samo ważne. O względach estetycznych nei wspominając, ale niech każdy am takie stoły jak lubi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy na końcu
??? to ja zawsze celowałam w miejsce przy końcu stołu bo to "lepsza pozycja wylotowa" :) na miejscu siedzi sie tylko podczas posiłku ciepłego, poza tym (przynajmniej u mnie) ludzie tasują się po całej sali bo i tak każdy z każdym chce pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć okrągłe od zawsze takie chciałam. :) Według mnie wyglądają ładniej oprócz tego masz możliwość rozmowy ze wszystkimi przy stole, lepiej się z nich wychodzi(nie trzeba się przeciskać np. między krzesłami innych a ścianą) jest tylko jeden ich minus, jeśli chcecie ustawić jedzenie na stołach to ciężko to zrobić na okrągłych tak żeby ładnie wyglądała dekoracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna z Krakowa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małałąką
No i drogie foremki, jakie jest Wasze zdanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987we
Okrągłe są eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdecydowanie bardziej podobają okrągłe stoły, ale nie zawsze takie są dostępne na salach. U nas np. musieliśmy sobie osobno wypożyczyć tutaj - http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/21-stoly bo na stanie mieli tylko zwykle prostokątne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkuosobowe okrągłe lub kwadratowe stoliki są najlepsze pod względem łatwości przemieszczania się między nimi, łatwiejszym dostępem do potraw, łatwiej takie obsadzić, udekorować, gdy wszyscy goście siedzą do siebie twarzą jest między nimi lepszy kontakt. Długie stoły na całą salę to koszmar dla gości którzy muszą się przepychać przez kilkanaście osób żeby przejść, przesyłać półmiski, krzyczeć do siebie, jest problem z rozmieszczaniem gości, cięższy dostęp obsługi - jednym słowem przeżytek. Wybierzcie eleganckie kilka stolików zamiast wielkich stołów w Lkę jak w podrzędnej remizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ja miałam stoliki okrągłe i uważam, że to była dobra decyzja. Dzięki nim przyjęcie wyglądało naprawdę elegancko, nie uzyskałabym takiego efektu ze stołami prostokątnymi. Minus jest jednak taki, że nie wszystkie sale weselne dysponują stołami okrągłymi, ja swoje musiałam wynajmować, o tutaj: http://meblebankietowe.pl/ Ale ostatecznie jestem bardzo zadowolona, firma wynajmująca spisała się na medal. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okrągle stoły zabieraja duzo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko okragle. Sprzyjaja rozmowie, poznawaniu innych osob, sa bardzo eleganckie i z klasa. A jesli ktos nie umie jesc sztuccami, to niech cwiczy przed weselem - zawsze mu sie to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIga
Stoły okrągłe najlepiej się prezentują, ale nie wszędzie są dostępne. Warto wynająć np na meblebankietowe.pl Mają tam bardzo szeroki wybór mebli bankietowych na każdą okazję, przystępne ceny i świetną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia33
Według mnie rodzaj stolików nie wpływa specjalnie na atmosferę przyjęcia. Bywałam na weselach ,gdzie były takie i takie warianty i raczej nie czułam różnicy. Jedyna jest taka, że stoły okrągłe lepiej wyglądają, są bardziej eleganckie, ale nie każda sala nimi dysponuje. Na szczęście zawsze można wypożyczyć stoliki bankietowe np. w Mil System http://milsystem.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie tradycyjne stoły połączone razem? Według mnie stół okrągły jest niepraktyczny i niewygodny. Po co zmieniać coś, co wszędzie się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie takie okrągłe bardzo podobają, bo są eleganckie i takie nowoczesne. Sama gdy organizowałam wesele w Chacie z Zalipia w sarnowie to chciałam mieć okrągłe stoły i takie tez miałam. Nie było żadnego problemu i nikt mi nie odradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlara35
Była już na kilku weselach i były takie i takie stoły i w sumie raczej nie wpływa to na atmosferę przyjęcia. Osobiście wybrałabym stoły okrągłe bo się ładniej prezentują. Zdarza się, że sale ich nie mają, ale wtedy można wynająć np. tu: http://meblebankietowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas będą okrągłe, jakoś tak bardziej nam sie podobają i ta sala wtedy ładniej wygląda, a nie jak na połowinkach w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ładniejsze ale okrągłych nie polecam. Ludzie wtedy siedzą tak osobno i zaraz gorzej się bawią. Tak było u mnie na studniówce i na paru weselach i ludzie się rozkręcili dopiero jak zestawili stoły XD Prostokątne może i są trochę wsiowe ale lepiej się sprawdzają. Tu macie trochę inspiracji jak można udekorować :) https://kobietamag.pl/trendy-slubne-2018/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Jestem właścicielką sali weselnej, niektórzy goście wolą meble prostokątne, inni okrągłe, nie ma reguły. Ja wolę okrągłe, ponieważ łatwiej je obsługiwać i docierać do gości. Mam jednak zarówno okrągłe jak i prostokątne i ustawiam zgodnie z życzeniem gości. Kupiłam je wszystkie na meblebankietowe.pl. Cieszę się, że są takie sklepy, ponieważ oszczędzają mi sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×