Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna250000

Wlasna Hurtownia

Polecane posty

Gość anna250000

Witam Chcialabym otworzyc hurtownie. Mam duza dzialke, towar bym sprowadzala z zagranicy np z chin. Myslalam szczegolnie nad kosmetkami, chemia lub odzieza. Tylko nie wiem od czego zaczac, moge przeznaczyc na to max 20tys. Chce sie dodatkowo starac o dofinansowanie. Wiem, ze najpierw trzeba napisac dobry biznes-plan. Ale jak zaczac go pisac?? nie mam o tym pojecia.. Prosze o jakies rady i opinie co sadzicie o moim pomysle. Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba oszalałaś
Za 20 tys. to możesz sobie kupić dla siebie pare fajnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika7654
Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni: www.drukowanieulotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymylian
20 tys. zł to może być za mało na otwarcie takiego biznesu, ale od czego są kredyty, dotacje no i wsparcie rodziny. Pytałaś o biznes plan. Można się z tym bawić samemu, ale nie polecam bo trzeba mieć wprawę w pisaniu takich rzeczy. Na szczęście są firmy, które profesjonalnie zajmują się pisaniem biznes planów np. ta: http://www.ckdhetman.pl/ Jak już rozkręcisz biznes to możesz też u nich robić księgowość oraz zlecić im prowadzenie elektronicznego archiwum - do wyboru do koloru. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiębiorca_wawa
Dobrze wiedzieć, że mam taką firmę jak CKD Hetman praktycznie pod nosem ( oni mieszczą się z tego co widzę na Ostródzkiej, a ja stacjonuję nieopodal, w Markach ). Na chwilę obecną nie jest mi potrzebny biznes plan, ale już nad zleceniem księgowości zewnętrznej firmie to bym się poważnie zastanowiła. Głównie z tego względu, że nie jest to drogie. Odpaliłam kalkulator orientacyjnych kosztów na stronce Hetmana i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona cenami. A co do hurtowni to 20 tysięcy to zdecydowanie za mało na rozkręcenie takiego biznesu, przynajmniej jak dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×