Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaxyz

Pomocy co to moze byc??do kobiet

Polecane posty

Czesc!Mam taki problem biore tabletki anty lekarz przepisal na 3 miesiace bo mam problemy z zajsciem w ciaze skonczylam brac 2 opakowanie jednak zapomnialam wziazc z 2 opakowania 3 tabletek tabletki skonczylam brac w sobote w niedziele pojawila sie jednorazowa kropelka krwi ze sluzem taka lekko brazowawa w poniedzialek do wieczora nic i wieczorem pojawil sie sluz z krwia tylko juz koloru takiego blado czerwonego i trwa do teraz czy mam sie czym martwic czy to cos powaznego??pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie nigdy tak nie mialam i to mnie martwi moze przy tabletkach tak jest a to sie stalo pierwszy raz i dlatego sie troche przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada123456789
to pewnie okres, przy braniu tabletek nawet podczas brania mozesz miec leciutkie plamienie, a te o ktorych zapomnialas? wzielas? Podejrzewam ze przez przeoczenie lub spoznione wziecie tabletek troszke namieszalas o okres nie wiedzial kiedy przyjsc :) teraz pewnie przyszedl. Ja sama tez mialam czasem taki dziwny jasniutki ze sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej dostawalam odrazu normalny okres w 6-7 dzien od zakonczenia opakowania a tych tabletek o ktorych zapomnialam to nie bralam wzielam nastepna tak jak bylo napisane w ulotce i dodam ze wspolzyje regularnie bez dodatkowych zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada123456789
z regoly po 4 dniu ale czasem nawet po 6 roznie, tym bardzie na poczatku brania moze sie to roznic. Ale z tego co mi wiadomo jak sie zapomni tabletki to i tak trzeba ja wziac. nawet jesli mialabys wziac 2 na raz. Jesli spoznienie bylo powyzej 12 h to istnieje ryzyko zajscia w ciaze. Zwlaszcza jesli jest to pocztatek lub koniec opakowania. a co zrobilas z tabletkami ktorych nie wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz tabletek nie biore odkad mialam 16 dniowy krwotok przy braniu tabletek yasminelle i lekarze nie potrafili wytlumaczyc dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pominelam je to znaczy nie wzialm jednej tabletki w 1 tygodniu brania i 2 w 3 tygodniu brania czytalam na ulotce ze jak sie zapomni to ze trzeba ja juz pominac i wziasc dopiero nastepna o stalej porze a czy okres moze sie rozkercac przez 3 dni??a i jeszcze dodam ze w sobote wieczorem mialam jakies dziwne skurcze szyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz przepisal regulon i podobno po zakonczeniu brania juz tabletek jest wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze bo ja niestety mam z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada123456789
a ja wlasnie bralam yasminelle i bylo wszysciutko ok :) nawet tego plamienia kotre moze wystapic podczas brania nie mialam, teraz robie sobie przerwe dla organizmu i irytuje mnie cykl ktory trwa 1,5 miesiaca ;/ ale wczesniej przed tabletkami tez mialam dziwne cykle wiec zadna nowosc. Niebawem wracam do yasminelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada123456789
nie wiem co to za tabletki i niby dlaczego ma sie pomijac te o ktorych sie zapomni? "Co zrobić, jeśli zapomnę wziąć pigułkę? Jeśli zapomniałaś wziąć tabletkę o swojej stałej porze, zrób to tak szybko jak to możliwe, a w następnych dniach postępuj normalnie (1 tabletka dziennie). Jeśli przypomniałaś sobie o tym dopiero następnego dnia, weź tego dnia 2 tabletki. Jeśli zapomniałaś o tabletkach przez 2 dni, weź 2 tabletki w dniu przypomnienia i 2 tabletki następnego dnia, tak żeby suma na te 4 dni wynosiła łącznie 4 tabletki. W przypadku zapomnienia o tabletkach przez dłuższy okres, należy skontaktować się lekarzem. Niestety - jeśli zdarzyło się nam zapomnieć o tabletce i przekroczyłyśmy o co najmniej 12 godzin zwykły moment zażywania, nie mamy już gwarancji pełnej ochrony przed zajściem w ciążę i musimy do końca bieżącego opakowania stosować inne metody antykoncepcji (np. prezerwatywy). Szczególnie duże zagrożenie powoduje pominięcie kilku tabletek z końca lub początku opakowania. Mniejsze ryzyko występuje przy tabletkach z „środka" opakowania. Nie oznacza to jednak, że jeśli wydarzyło się nam wtedy zapomnieć, nie powinnyśmy się dodatkowo zabezpieczyć." Z drugiej strony jeśli chcesz mieć dzidzie to nawet jeśli to tylko sie cieszyć :) wg mnie zapomnialas tabletki, powinnas ja wziac nie wzielas i dlatego teraz taki dziwny okres :) nie wie czy juz na niego pora czy nie. takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieje ze sie zdecyduje bo teraz wlasnie to ani sluzu ani krwi ja juz nie wiem mam nadzieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×