Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiemcomamzrobicczytakjuzedz

mam zarabisty problem, z ktorym nie wiem co zrobic!tak będzie już zawsze?

Polecane posty

Gość niewiemcomamzrobicczytakjuzedz

jakiś czas temu poznałam chłopaka....i to z nim pierwszy raz w życiu się też kochałam......no właśnie: chciałabym tak to nazwać, bo na tym właśnie polega mój problem........ za pierwszym razem, gdy to robiliśmy nie krwawiłam, ale strasznie mnie bolało..byłam przez to spięta.... i skończyło się na kilku jego ruchach............ no ale ok - 1 raz - tłumaczyłam sobie, że przecież tak chyba może być........ i wczoraj (po jakimś miesiącu) spróbowaliśmy znowu...pojechałam do niego....było cudownie.......na początku robiliśmy to oralnie........ i naprawdę byłam tam mokra! chciałam to zrobić i znowu.......!! gdy tylko on kładzie mi tam rękę, albo wchodzi we mnie........ to czuję potworny ból, przez ten ból robię się spięta.............i znowu akcja kończy się po 2 minutach.......i znowu wracamy tylko do zabaw oralnych. czuję się z tym faktem beznadziejnie!!! dlaczego nam tak się nie układa??? on się tak bardzo stara...ja z całą sobą staram się zrelaksować... i tak bardzo też chcę się z nim kochać.... ale to nie wychodzi!!! (a wczoraj próbowaliśmy z kilka razy) dlaczego ja tak beznadziejnie reaguję??? m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×