Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

makijaż permanentny

Polecane posty

Robiła któraś? Ja chcę kreski na górnych powiekach. Jakie są efekty? Już nalazłam miejsce, gdzie są bardzo korzystne ceny. W instytucie urody new look w Warszawie. Robił tam ktoś? Słyszałam dobre opinie, ale czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123321zzz
robiłam usta,boli bardzo,ale podobno oczy zancznie mniej bolą-podobno-bo ja nie robiłam ,więc nie wiem,ale tak mówią osoby,które robiły,efekt przynajmniej u mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam w wawie, ale ceny chyba sa masakryczne.ja robilam we wrocławiu oczy. wiadomo, ze czuc jak ci to robią,to przeciez jak tatuaz.ale mozna z tego co slyszalam zamowic znieczulenie miejscowe. efekt byl naprawde spoko.pierwsze dni wiadomo-opuchlizna i intensywny kolor, ale w ciagu tygodnia wszystko sie wyrownalo:) nie ma sie czego bac pod warunkiem,ze idzie sie do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Instytucie maja promocję 20%. Kreski w linii rzęs kosztują 320 złotych a eyeliner 400. Trzyma się to 5 lat, więc chyba się opłaca, nie są to horrendalne sumy, tylko kurcze boję się bólu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań, ból jest do zniesienia i nie jest wcale ponoć taki straszny. Kreski na powiekach bolą zdecydowanie mniej niż usta na przykład więc się nie ma czego tak bardzo bać :) JEszcze jak robi Ci to doświadczona osoba, to jest delikatna. Idź do instytutu urody New Look i zrób sobie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuleklala
Dziewczyny ostrzegam przed usługami na osiedlu leśnym w bydgoszczy, porażka. Tam potrafią nieżle oszpecić człowieka, ja jestem tego najlepszym przykładem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×