Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paniArnoux

Zgodzić się na seks?

Polecane posty

Gość paniArnoux

Poznałam świetnego faceta, ale mam wrażenie, że chce ode mnie tylko seksu. Z jednej strony też tego chcę, ale z drugiej strony znamy się dosyć krótko. Nie wiem, co robić! Nie chcę, żeby nasz związek przerodził się w przelotny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniArnoux
Moniko, ja mam 23, on 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jezeli macie ochote i chcecie tego to powinnas sie zgodzic i delektowac sie chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniArnoux
dzięki za radę, Tomasz, właśnie to chciałam usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak .....
trudno Ci coś konkretnego radzić oboje jesteście dorośli macie ochotę iść ze sobą do łóżka to można by było powiedzieć na co czekać ....tylko Ty byś chciała żeby ta znajomość przerodziła się w coś więcej a nie wiadomo jak on to widzi ? nie wiadomo czy po wszystkim on nie odejdzie ?....a być może będzie chciał zostać nie wiem może zaczekaj jeszcze z tą decyzją przekonaj się jakie podejście facet ma do Waszej znajomości czy mu zależy na Tobie itd....przecież to można wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko mysle ze dla seksu RACZEJ.fACET W wieku 23 czy 24 latach nie mysli powaznie o zyciu tylko zeby powalic,dostac loda i oproznic sie:) chyba ze jest spokojny i uczuciowy to moze chce z toba poprostu byc na dluzej w co wogole nie wierze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie nie powinnienes sie we mnie zakochac bo jestem wredna zmija jak sam widzisz ale w realu moje oczy by cie oczarowaly :) wiecie co nawet dziadki mnie puszczaja w kolejce w sklepie by ustac za mna i mnie cala od tylu obejrzec:)kierowcy autobusow mnie podrywaja i nie place za przejazdy:)dostaje owoce na rynkach za darmo za to ze jestem piekna dama jak to nazywaja,moje dzieci jezdza za darmo na karuzelach bo jak kupuje monety to mi zawsze wiecej dawaja a jak daje dzieciom by jezdzily sobie to za kazdym razem maja ten sam munt w reku:)i tak caly dzien potrafia jezdzic:) na powodzenie nie narzekam ale jak ide ze swoim menem na ulicy a on ma niesympatyczne spojrzenie to NIKT nie spojrzy na mnie :):) on odstrasza wszystkich facetow na ulicy ze automatycznie staje sie niezauwazalna:)co 2 mowi mi czesc a nawet go nie znam a jak ide z nim to mi nikt nie powie nawet:) i jak juz mowilam nie mieszkam w polsce a w tym kraju gdzie zyje mam luzy i powodzenie:) Najwiecej sraja za mna turki ktorym nawet czesc nie odpowiem bo nie sa warci nawet spojrzenia na nich! A najgorsze jest to ze polowa kraju to moslimy ktorzy nie pracuja i jebia dzieci ile moga by jak najwiecej kasy sciagnac od panstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika _32
Ale i tak najlepiej lubię puszczać się ze wszystkimi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaradny
Monika_32 Ty sie w czOpku urodzilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×