Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oyxa

odszedl ode mnie i dziecka i oklamal!!!!!

Polecane posty

Gość Zniecierpliwiony
" do zniecierpliwiony gdzie ta odpowiedz ? Napisz wyrazniej prosze,ja mam podobna sytuacje Ciekawi mnie zdanie mezczyzny... " Odpowiadam..... Chciałbym odpowiedzieć w miarę właściwie . Jednak mam za mało informacji . Mnie u tej pani zaskakuje dlaczego ją interesuje to co robi ten pan po ich rozstaniu , szczególnie zaś to ,że próbuje komuś dopiec. .Zemsta , zazdrość czy jeszcze inne powody ???? Co nią kieruje. By zrozumieć pewne sytuacje, na pewne pytania trzeba sobie odpowiedzieć samemu ....odpowiedzieć szczerze. Zemsta ,zazdrość są to na pewno złe cechy. Owszem ,powstają ....jednak znów jest pytanie.......czy są one pod wpływem impulsu czy też już po prostu są w człowieku i w pewnym momencie drugi człowiek nie jest w stanie tego wytrzymać. Ta pani najpierw powinna sobie odpowiedzieć dlaczego się rozstali.Kolejne pytania i odpowiedzi na pytania będą łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwiony
U nas bylo duzo stresu,on zapracowany,nie bylo go po 15 godz.z dojazdami w sumie...:( Ja ciagle sama.Nie bylo czasu na rozmowy.On spal po 6 godz.tez ciagle zmeczony....Pracowal nawet cale swieta ostatnie.:( Rosnie tak zal,osamotnienie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwiony
Bylam na okraglo sama z dzieckiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" do zniecierpliwiony U nas bylo duzo stresu ,on zapracowany,nie bylo go po 15 godz.z dojazdami w sumie... Ja ciagle sama.Nie bylo czasu na rozmowy.On spal po 6 godz.tez ciagle zmeczony....Pracowal nawet cale swieta ostatnie. Rosnie tak zal,osamotnienie. 20:55 [zgłoś do usunięcia] do zniecierpliwiony Bylam na okraglo sama z dzieckiem..... "" A dlaczego tak było?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwiony
Nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Śmiechulińska1
przez takich mężczyzn potem dziecko ciężko ma . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwiony
Byl dzis godzinke.Pobawil sie z dzieckiem... Kilka dni wczesniej pytalam czy kogos ma.Zaprzeczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwiony
Jego zachowanie swiadczy chyba o tym,ze nie kochal.To jest pewnie odpowiedz Twoje pytanie Zniecierpliwiony.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×