Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca nauczyciel w

pomoc nauczyciela

Polecane posty

Gość praca nauczyciel w

Witam, mam pytanie związane ze stanowiskiem pracy pomoc nauczyciela w przedszkolu otrzymałam ofertę właśnie takiej pracy i zastanawia mnie na czym właściwie takie zajęcie polega ale też jakie są mniej więcej stawki na tym stanowisku (przedszkole jest placówką prywatną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowywanie dekoracji,sprzątanie po posiłku.Pomoc w ubieraniu dzieci,pomoc dzieciom w czynnościach higienicznych. Jeśli nie ma w przedszkolu sprzątaczki ty to robisz+nakładanie posiłków czasem też przygotowywanie śniadania i podwieczorku.Każda placówka prywatna działa wedle zamysłu właściciela,powinnaś być poinformowana na czym polega ta praca na rozmowie rekrutacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowywanie dekoracji,sprzątanie po posiłku.Pomoc w ubieraniu dzieci,pomoc dzieciom w czynnościach higienicznych. Jeśli nie ma w przedszkolu sprzątaczki ty to robisz+nakładanie posiłków czasem też przygotowywanie śniadania i podwieczorku.Każda placówka prywatna działa wedle zamysłu właściciela,powinnaś być poinformowana na czym polega ta praca na rozmowie rekrutacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×