Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

kreski na powiekach

Polecane posty

Codzienne ich wykonywanie moimi trzęsącymi się z rana rękami przysparza mi sporo trudności. Dlatego myślę nad permanentnym. Ale tylko o górnych powiekach. W instytucie urody new look w Warszawie jest relatywnie taniej. Czy robił to ktoś w tym miejscu, albo w ogóle i może się podzielić wrażeniami? Boli? Jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam makijażu permanentnego ale zastanawiam się nad nim i nad kreskami na górnej powiece właśnie. Codziennie rano maluję sobie takowe eyelinerem, doszłam już co prawda do wprawy ale i tak zajmuje mi to nieco czasu zanim pomaluję jeszcze rzęsy itp. Z tego co wiem, to na pewno trochę to boli - w końcu robią to w bardzo delikatnym miejscu, na cienkiej skórze. Jeśli się zdecydujesz na taki makijaz to myślę, że śmiało możesz wykonać go w tym Instytucie Urody - czytałam trochę i mają niezłą opinię w branży. Daj znać jak się zdecydujesz jak to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli już sie zdecydujesz to rzeczywiście wybierz jakiś sprawdzony salon. Sama też wciąż takiego szukam :) Ale w trakcie tego mojego przeszukiwania sieci natrafiłam też na centrum szkoleniowe (new look w Warszawie), które organizuje kursy z makijażu permanentnego i muszę przyznać, że szczególnie dla kosmetyczek czy dziewczyn, które zainteresowane sa tym tematem - jest to fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×