Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedemnastoletniaaneta

wasz pierwszy raz nago

Polecane posty

Gość siedemnastoletniaaneta

mam problem że jestem strasznie wstydliwa. mimo że jestem ładna wstydzę się pokazać nago. to z kolei utrudnia mi kontakt z chłopakami. pomyślałam że pójćie samej gdzieś w obce miejsce np do sauny czy na "gołą" plaże pozwoliłoby mi przełamac ten wstyd. co o tym sądzicie? czy któraś z was stosowała taka metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, jesteś piękna. Rozluźnij się, rozbierz i rozchyl płatki cipki. Najpierw przed lustrem, a później przed chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwka
głupoty piszą a ty masz problem. wiem bo byłam też taka nieśmiała. ja poszłam na plażę dla naturystów. rozebrałam się jak gdyby nic i po krótkim czasie osawajania się z sytuacją zdecydowałam się nawet przejśc trochę po plaży. potem do wody i znowu spacer ... i cały wstym odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drągal234
A jacy to znów chłopcy wymagają od ciebie nagości? Nawet w intymnych sytuacjach nie musisz byc od razu nago. Na etapie pieszczot jak będziesz z chłopakiem to nie musisz się całkiem obnażać...nawet do stosunku nie jest to konieczne skoro jesteś wstydliwa. Dobry sposób który ja stosowałem z wstydliwymi dziewiczkami...to długa flanelowa koszula.Dziewiczka jest pod nią zupełnie naga...dostępna pieszczącemu mężczyźnie...a jej wstydliwość zupełnie nie jest wystawiana na próbę. Jakieś oswajanie na plaży czy w saunie nic nie daje.Tam jest sytuacja aseksualna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Pokochaj siebie i swoje ciało. Wtedy nie będziesz miała problemu z rozebraniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×