Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamka 2

w co sie ubrac na komunie

Polecane posty

Gość lamka 2
spojrzcie i doradzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaaaa
Mi sie podoba pierwsza sukienka,sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "ja"
ostatnia jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz, jak mają grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Dziekuję, mi w sumie tez, ale nie mam do niej butów ani torebki, to znaczy mam czarne bez palcow i taka dość duza torebke i do samego kosciola cos musze nalozyc na ta sukienke, ale co tego juz nie wiem. Marynarka chyba nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Dziekuję, mi w sumie tez, ale nie mam do niej butów ani torebki, to znaczy mam czarne bez palcow i taka dość duza torebke i do samego kosciola cos musze nalozyc na ta sukienke, ale co tego juz nie wiem. Marynarka chyba nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga niedotykalska
nr 1 i nr 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Acha czyli wymienilyście wszystkie :) Ja bym wybrala ta ostatnia, bo tu nie musialabym przynajmniej z biustonoszem kombinowac i ramiona sa bardziej zakryte, choc do kosciola tez musialabym cos ubrac. No nie wiem, a musze juz dzisiaj zamowic, bo komunia tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
moze ktos jeszcze spojrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
no prosze Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
no to jeszcze raz chop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm....
Szczerze to myślę, że żadna :) Wszystkie kiecki są bardzo ładne ale żadna nie pasuje na taką okazję wg. mnie. Mimo, że nie jestem katoliczką podchodzę bardzo poważnie do takich rzeczy. Strój powinien być elegancki i skromny, no wiesz taki co by się do kościoła nadawał. Tym bardziej, że to dziecko ma być gwiazdą dnia a nie mama ;) Ale to takie moje prywatne zdanie. A najbardziej podoba mi się sukienka nr 1. W sumie jakby do niej założyć bolerko to nadawałaby się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
ja bede chrzestną, ale wiesz co dałaś mi do myslenia, w zwiazku z tym zawęzilam swoj wybór i chyba kupie wlasnie ta pierwsza. Oczywiscie, ze do niej cos na ramiona musze zalozyc, moze wlasnie jakies bolerko. Mam tylko problem, ze przy niej jest szarfa fioletowa, a ja mam czarna torebke dosc spota i czarne szpilki i tutaj nie wiem jak to sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Posłuchajcie czy do tej pierwszej pasuje krótkie fioletowe bolerko czy raczej marynarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "ja"
wydaje mi się ze ta jest najodpowiedniejsza ;] ale jakie buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
ta czyli pierwsza z ta fioletowa szarfą? buty szpilki z wycietymi palcami. Znalazlam do tego takie bolerkohttp://www.intymnie.com/?str=prod&id=4503 , ale no nie wiem, czy bolerko, czy cos dluższego kupic, czy moze klasyczna marynarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×