Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Znowu ta sama

Wzwód przy brzydkiej kobiecie.

Polecane posty

Brzydka nie jestem :P A zastanawia mnie to, bo właśnie nie wiem czy będzie powtórka, a właściwie ciąg dalszy czy nie. Ale już nie zawracam dupy moimi rozterkami. O ja biedna 😭 ;) Ale dalsze opinie Panów co do tematu chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że faceci są tak puści, że staje im przy każdej okazji, nawet bylejakiej....więc brzydka, czy nie, wszystko jedno,,,byle by chęci były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by optymistycznym akcentem zakończyć ten topik chciałam tylko napisać, że działam na niego i wychodzi na to, że nie jestem taka brzydka :) Specjalnie mnie wziął na przetrzymanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez faceci nie patrza na ladna kobiete tylko na otwor dziury:) ladna czy brzydka byle mogli sobie kutasa zamoczyc,smierdzaca czy pachnaca nie ma znaczenia facet najebany to polowy i tak nie czuje.Faceci patrza dopiero na piekne kobiety i wzwod kiedy maja u swego boku zajebista zone a kutas juz tak sie wyszalal ze coraz ladniejszej szukaja.Nie przejumuj sie autorko jest pelno walikonikow na tym forum co nie przeszkadzalby im twoj wyglad:) oni maja 24h wzwod i podniecaja sie pisaniem a co dopiero twoja dziurka:) lekko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczął mnie boleć
żołondek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie był najebany. Konia wali kiedy ma na to ochotę, ale nie należy do forumowych walikoników. Ja się jakoś szczególnie nie przejmuję, ani nie przejmowałam. Jak nie ten to inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Moniko, nie wczytałaś się w topik, ale ok. Ja zamierzam kontynuować znajomość z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×