Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

hmmmm, coś w tym jest na rzeczy, chętnie bym taki brzuszek pogłaskał i pogadał do takigo dzieciątka w mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa coś mi sie przypomniało tak z ciekawości, jaka Ci okolica wyszła z krzyżówki odległości na zumi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzesiu wszystko przed Toba, a zobaczysz jak to bedzie jak bedzie przychodzil z pracy i powiesz do "brzuszka" czesc synku/coreczko a tu taka gorka sie zrobi bo albo wystawi raczke albo stopke albo radosnie bedzie machac raczkami i nozkami bo uslyszy tate. To dziala gdy tata tak robi codziennie. Bo tak w ogole to pod koniec ciazy dziecko slyszy. Nasz synek jak sie urodzil to juz wiedzial jak ma na imie i reagowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nie wracać do tego błazeńskiego tematu... to żadna błazenada "O" trafiony zatopiony Blanka niedawno kumpela dała mi potrzymać ręke na swoim brzuchu , tak koło 6 m-ca, ale mały zasuwał!!!!!!!!!!!!! zajefajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, to gratulacje. A znasz przesąd, że głaskanie brzuszka powoduje, że wkrótce zostaniesz rodzicem?:-) Uszy rozwijają się ok. 20 tygodnia, dziecko może słyszeć od 5.miesiąca - wyczytałam http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=572&Itemid=160&limit=1&limitstart=1, mam w ulubionych od jakiegos czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz przesąd z kukułką???????? Jak się jej niedawno w lesie zapytałem kiedy, to przestała kukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu to tak wlasnie jest, sama sie przekonasz:) non lans to zajefajne uczucie a zobaczysz jakie to mega zajefajne jak glaszczesz swojego dzidzia w brzuszku.Ale sie rozmarzylam, a na kobiety z brzuszkami patrze z nostalgia bo pewnie juz tego wiecej nie doswiadcze... Hmmm... Az obejrze sobie filmiki jak moj brzuszek sie ruszal, a raczej moj synek w nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Wezcie... Wierzycie w przesady???? Toz mamy XXI wiek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierze w przesądy zbytnio, choć czasem sie sprawdzają, ale to już chyba ludzie taką teorię dorabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ile lat dziecko czy ślub? Jak przestała kukać, to wróżka Hanna odpowie: 1. dziecko - nie minie rok, więc kukułka nie mogła kuknąć ani razu. 2. jak ślub - j.w. lub bez ślubu:-) jeszcze jakieś porady?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Pod koniec ciazy pamietam jak pojechalismy za miasto na taka fajna polanke i wystawilam brzuszek na chwile na slonce i w tym momencie synek zaczal sie ruszac... Zrobilo mu sie jasniej w brzuszku, pokazalam mu sloneczko-prawie... :D Bo przeczytalam ze na koniec to dziecko dosyc czesto ma otwarte oczka i jak przez powloki brzuszne przebija silniejsze swiatlo to dziecko to widzi, ma jesniej bo zwykle to tam ma ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
I mysle, ze sie ucieszyl z tego... :) Bo zaczal wierzgac nozkami i raczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hanuś, dobra wróżka z Ciebie \ No blanka, mały chciał się poopalać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu narazie mowi, ze bedzie pilotem, kierowca rajdowym, lekarzem, policjantem i prezesem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam kiedyś taki filmik z USG - aż było widać, że dziewczynka to wykapany tatuś - uszka, nosek, usteczka - wszystko było widać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O nie USG 3D nie jest fajne, dziecko wyglada jak ufoludek i kazde wyglada prawie tak samo. Zwykle USG jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu ale to prawie codziennie wszystko sie zmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×