Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Z tego co pamietam to zginął w wypadku samochodowym jadąc z Radosławem Pazurą... Pamiętam, bo kiedyś śpiewał u mnie we wiosce, a później ten wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba jaaasne, że dobra, tylko ciekawi mnie taki mały kojarzy posade prezesa, bo tee pozostałe, to takie charakterystyczne raczej zawody, albo auta, albo mundur, a prezes??>? aktówka i krawat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Bycie prezesem wzielo sie jemu z tego ze slyszy rozmowy mamy i taty o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że Pauzra miał wypadek to kojarze, i że to był cięzki wypadek i potem Pazura do fundacji Krewniacy sie zapisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktowka, krawat i... robienie dobrego wrażenia - nie urażając nikogo:-p A ja dzisiaj wynalazłam pewną piosenkę i słucham jej już 10 raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, że Tobie uda sie wątek z policją, to mały też sie zachłyśnie policją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Co Ty Grzechu, moj syn bedzie robil w zyciu to co lubi a nie to co ja chce czy tez nie chce:) I nie rozumiem takich rodzicow ktorzy nakazuja lub zabraniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
aktowka, krawat i... robienie dobrego wrażenia - nie urażając nikogo Haniu przewaznie tak ludzie mowia na osoby na takim stanowisku, a ja powiadam - kto by tak nie chcial...? A kto ma szkole, ten ma lzej-madre powiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba wiasdomo chodziło mi o to że jak polixcjantke w domu bedzie miał to bedzie go ciągnęło do policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu o wypadku http://film.onet.pl/0,0,636060,wiadomosci.html a tu moja piosenka na dziś - tekst coś jak dla mnie http://www.youtube.com/watch?v=Lyzv1nOHZeE "Dzisiaj wiem, że płomień zgasł Dzisiaj wiem, że nie ma nas Już nie liczę tamtych ran, pragnę żyć od nowa" - czuję się świetnie:-) Cudowny dzień:-) To jak nowy etap w moim życiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, ale nastrój na "pościelówy" mi nie minął. Co d Chylińskiej - oczyszczam się dziś tą muzyką. To będzie tydzień oczyszczenia: wczoraj morze łez, dzisiaj już jestem mądrzejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie tydzień oczyszczenia: wczoraj morze łez, dzisiaj już jestem mądrzejsza hmmmm, nie dziwię Ci się, też tak miałem kiedyś, i były naprawdę ciężkie dni i głupoty narobione w pracy i niestety na dodze też z zamyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nastrój na "pościelówy" mi nie minął. właśnie kapnąłem się że od pewnego czasu zacząłem oglądać kanały muzyczne i to chyba dobrze, pantha rhei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś tak od małego włoczyłem sie po lesie, choć mając ten rozum co teraz i 15 lat to inaczej rozegrałbym to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim z zawodu? a tu można takie rzeczy pisać? nie za osobiste? wybrałam inne studia i dobrze, bo co ja bym miała po tej matmie? a co do Reni Jusis - następna powinna być "a kiedyś Cię znajdę". Nawet sama piosenkarka znalazłą drugą połowkę po wyśpiewaniu tej piosenki:-) więc - Grzegorzu - do posłuchania http://www.youtube.com/watch?v=ZKwsYvz59LE&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie można takich rzeczy pisać na forum, o kurcze to ja za dużo pisze o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, a gdzie się zgubiła Twoja stopka z "Kołysanki" Dżemu Blanka- ta mi sie jakoś niefajnie kojarzy, ale to moje takie tam dawne dyrdymałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, ale ten tekst "były inne nawet łatwe" - to nie bardzo w tej piosence:-D Zaleźć grzyba, tak? hehehe:-) To dla mnie chyba, bo jako małe dziecko nie cierpiałam chodzić na przymusowe spacery do lasu, bo... grzybów nie widziałam. Na szczęście minęło mi. Ja słucham też dzisiaj takiej pościelówy: http://www.youtube.com/watch?v=pAXMFWutypA&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×