Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Może rok świetlny stąd, może to niespełna krok, dzieli nas od siebie już. Czy drogi te złączy los? Czy będzie nam to pisane? Tak szybko kręci się świat, niewiele tego co trwałe. Ehhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu a o czym Ty myslisz co?????????? Latwe tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dżemowy był w tamtym tygdniu:-) Z zawodu jestem na literkę E. Nie chcę być posądzona przez jakiegoś "trola" z doskoku, że za dużo o sobie piszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Najlepsza metoda na troli-nie zwracac na nich w ogole uwagi, nie znizac do ich poziomu, czyli nie dawac im satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Posluchaj slow, a zobaczysz ze tam nie chodzi o latwe panienki tylko o latwe prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O matko, tylko nie o weselach... Tylko nie to! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na E e Hanuś, mój intelekt jest płytki, ale chodzi o AE jako alma mater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, ja nie wiem, czy trzeba zapominać... no chyba, że było fa-tal-nie. Przecież doświadczenia kształtują nas, bez nich nie byłbyś tym, kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie mzycznie zrobiło, jakby nie you tube to w biurze nie wysiedziałbym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jesli chodzi o zapominanie, to ja np. nie zapominam tych super chwil z moim narzeczonym wtedy, i pozniej mezem. Choc byly i te niefajne. Ale pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Hanuś zawsze to człowiek mądrzejszy o kolejne dośw. szkoda że takie ch.....we ale i to trzeba z pokorą przyjąć, nie zawsze świat jest różowy, mimo okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu wiemy, wiemy juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm blanka, ale mi sie wydaje, że człowiek jest tak skonstruowany że bardziej pamięta te złe niż te dobre chwile, a może tak człowiek chce pamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, nie zawsze były to przecież negatywne doświadczenia, nie powiesz mi chyba... To wszystko nas kształtuje, przez to jesteśmy mądrzejsi, pewnych spraw unikamy lub wiemy na włąsnych błędach, jak się do czegoś zabrać, żeby tego nie spieprzyć - mówiąc kolokwialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O... Dopiero sie dowiedzialam o tej reklamie. Nie lubie reklam i nie ogladam raczej. Ale sklep jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja blnka jestem na etapie permanentnych remontów w domu, więc jestem na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans ja mam inna sytuacje. My nadal sie widzimy, spedzamy ze soba czas i tak bedzie juz zawsze. Wiec jakos troche zacieraja sie te niefajne wspomnienia, albo jak kto woli ja nie rozpamietuje ich. Zyje terazniejszoscia i z niej sie ciesze, ze normalnie rozmawiamy ze soba, spedzamy ze soba czas, smiejemy sie. Np. w ta sobote lecimy do pub'u wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnych spraw unikamy " tylko jak sie człowiek czymś sparzy to prędko nie podchodzi, albo wcale, a jak już to jak pies do jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze śpiewa: ważne sa tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Tego, co było, przecież nie zmienimy, więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba wszystko przyjąć "na klatę", po męsku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no OK blanka jak najjbardziej Blanka. Sobota clubing, faaaajnie, a ja łikend w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dokladnie Haniu, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Choc latwe to nie jest na poczatku tzn. po rozstaniu, ale jak widac dla chcacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×