Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

ale , wybacz dociekliwość, bo o ziołach to pojęcie mam mroczne-niewidoczne, ale 600 ml ziół dziennie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowici jesteście: Blanka ma pozytywne skojarzenia z palem (tym z piosenki), Grzegorz jest żądny krwi i lodów z polewą czekoladową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu - trza pić min. 2 litry dziennie, to z lenistwa zaparzyłam sobie wielki kubeł ziółek, coby nie musieć często biegać do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś glodnemu chleb na mysli-he he;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, seriooooooooo, 2 litry sieczki dziennie pijesz?????????????????? i co sie po tym robi, no poza laniem (też na zielono??????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie widzialam z inna, ale wlasnie chce sobie kupic takie z Marilyn Monroe na specjalne okazje. Bo przeciez na codzien to ja sportówka jestem:) Dzieki za wyrazenie meskiego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j do tych kolczyków nic nie mam, ale tak dla jaj mogliby wypuścić serię np z Rydzykiem czy kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dobra Hanuś to zamawiam je:) Ach......... Nie dosc ze pogadac fajnie z Wami mozna to jeszcze poradzic sie chociazby w sprawie kolczykow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorzu nie sikam na zielono, jeśli Cię to interesuje:-) Piję też kawę (obowiązkowo), herbatę (zieloną i czarną), czasem coś owocowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzechu zajebiaszczy pomysl! Uuuu niejedna babcia w moherowym berecie by sobie kupila takie, he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ale ta mikstura to na co???? Lekarz Ci przepisał (jak tak to sorry nie wnikam), chodzi mi o to na co to skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Fajne na wieczór i niezobowwiazujące spotkanie. Niezobowiazujace spotkanie mowisz...? Nie chodze na takie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A jak do pubu to ubieram sie na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A propo jaki macie styl ubierania sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie ale profanummmmm, debila niedługo kanonizacja czeka Blanka, ja z ziołami to raczej na nie, chyba że mięta lub rumianek na kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, do klubo są k. Hanuś ale ta mikstura to na co???? Lekarz Ci przepisał (jak tak to sorry nie wnikam), chodzi mi o to na co to skutkuje - Grzegorzu - nerki mam zdrowe (po czy poznać, poszukaj w wolnej chwili). Lekarz mi nie zalecał takiej mikstury. Może sobie być moczopędna, dla mnie bez różnicy, wtedy szybciej się toksyny (czytaj: kilogramy) usuną z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, to na co ta mieszanka???????? A jak nie chcesz to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mi sie nie widzi zakladac ich do klubu, do pubu tez nie. Uwazam ze beda pasowaly do eleganckiego stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
To na pewno zalezy od okazji. Ale tak na codzien pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styl ubierania????????? w sobote to łachy i gumowce i do roboty wokół domu i do remontu, do pracy, niestety czasem w mundurze, a tak to dzinsy i coś tam a od V-IX to bez skarpet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×