Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

chodzi Ci o to że jak ma bokserki to mu pałke widać prez spodnie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu no ja to juz stara mezatka jestem, to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Grzesiu, o to chodzi. W slipach "skarby" sie inaczej układaja. czekam na wasze odpowiedzi, proszę uprzejmie mnie nie ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
chodzi Ci o to że jak ma bokserki to mu pałke widać prez spodnie???????????????? Ej Grzechu prawie obudzilam swoje dziecko tak sie rozesmialam!:D Nie nic nie wyglada z nogawki tylko tak nieladnie sie macha. Ale tylko na filmie top widzialam, bo moj slubny nie lubi wlasnie bokserek. Kiedys mu kupilam fajne majteczki jak nigdy z tzw.kieszonka z przodu ale nie pionowa tylko pozioma i takie barrrrdzo przylegajace, czarne. Mmmmmmmiodzio... :D jak znajde w necie to podam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja mam inne zdanie jak są bokserki to właśnie mniej widać niż w slipach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Oj nie znajde ich bo to bylo ladnych kilka lat temu. A takie byly zajeb.iaszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanś ajak wg Ciebie facet powinien podawać rękę i jakie cuda widziałaś z paznokciami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
No cos Ty Haniu, a to nie zalezy od tego jak jest facet obdarzony przez nature?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A ja to juz zapomnialam na co sie zwraca uwage u facetow, bo ja juz nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Blanka jak są bokserki to sobie TO swobodnie ggdzieś tam zwisa a jak są slipy to taki hełm sie robi w majtach, tak jak z włosami jak luźne i jak spięte w kok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, przecież pisałam, że zależy od rozmiaru człowieka:-) Grzesiu - paznokcie maja byc obicęte, nie obgryzione czy połamane, a "żałoba" wskazana jedynie po pracach w ogródku bez rękawiczek. Podawać rękę tak, żebym czuła uścisk, pewnie. Najgorzej, jak niektórzy tylko palce dotykaja i to... już. Dla mnie to niedosyt męskiej dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Chcesz powiedziec, ze jak kobieta jest w staniku to jak chelm a jak bez stanika i wszystko robi patataj to jest elegancko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja to chyba nie lubie zwisow po prostu:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry blanka ale jeśli dobrze Cie zrozumiałem hełm jest fe wg Cibie, tak?a hełm jest w slipach, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A jeszcze co do zwisow, to nie moge patrzec gdy jakis facet ma na sobie jeansy i one tak ochydnie zwisaja mu na tylku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ojej... To Ty wymysliles to okreslenie gdy napisalam ze nie lubie faceta w bokserkach tylko w normalnych przylegajacych a czasami obcislych prawie majtkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Hanuś też patrzę jak kobieta ściska dłoń i w ogóle czy pierwsza wyciąga rękę i nie lubie takich uścisków typu zdechła żąba nie wiadomo, czy ściskać czy całować, a kiedyś jedna laska zarzuciła mi że ją olewam bo pierwszy jej ręki nie podawałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
No ale sprecyzujmy-kobiecie bez stanika piersi zwisaja bo przeciez sie nie unosza co? W staniku sa uniesione. No nie gadaj Hanuś ze bez stanika tez masz uniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś a jak facet ma stopy pokazywać??? na rękach chodzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Blanka to jak z tymi slipami, pokazują czy kamuflują?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak piersi luzem latają też może być fajne, pod warunkiem że nie przypominają strzyków kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Co do podawania reki facetowi, to nigdy nie zawracalam sobie glowy takimi glupotami jak opisuje Grzesiek o jakiejs lasce. Jak np. slubny zapoznaje mnie z jakims kolega z jego pracy to czuja moj zdecydowany uscisk dloni co robi wrazenie na facecie nie wiem dlaczego... Hmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka: 1. ja ne lubię, jak przysłowiowa "pałka" nie miesci sie w nogawce ciasnych spodni. Dla mnie to nieapetyczne, a niektórzy pokazują z dumą, jak są obdarzeni przez naturę (brakiem skromnosci). 2. pewnie za parę lat, ale póki co nic mi nie zwisa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ojej... Zwisaja piersi w sensie ze swobodnie sie ukladaja a nie tak jak w staniku. No wez... Mi tez nic nie zwisa w doslownym tego slowa znaczeniu-pragne podkreslic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no noi niźli są kolesie co pałke chowają do nogawki a pasek od spodnio mają na wysokości mostka, dobre pośmiać sie można, wyglądają, a'la orlęta lwowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×