Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Hanuś a jak facet ma stopy pokazywać??? na rękach chodzić???? - Grzesiu, aleś sie doczepił:-) Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale wielu meżczyzn wstydzi się swoicjh stóp, jak juz noszą samdały, to ze skarpetkami itp., a ja lubię meskie stopy na widoku. W sandałach, na łące, tu... tam... Takie moje zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
no noi niźli są kolesie co pałke chowają do nogawki a pasek od spodnio mają na wysokości mostka, dobre pośmiać sie można, wyglądają, a'la orlęta lwowskie AAaaaaaaaa...!:D Grzesiek nie wyrabiam ze smiechu...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
na imię mi Hania Hanuś a jak facet ma stopy pokazywać??? na rękach chodzić???? - Grzesiu, aleś sie doczepił Haniu to Ty nie wiedzialas ze skorpiony sa d.o.j.e.b.l.i.w.e?:D Ale jakie namietne-tak pisza w horoskopach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka z tym biustem to raczej kwestia wielkości i proporcji poszczególnych tkanek. Jak wiecej tkanki tłuszczowej to i mały biust oklapnie, a nie będzie sterczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu mysle ze glownie o jedrnosc tu chodzi... Jedrnosc jest ponoc fajna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, bez lustrzycy. Czekam na wasze odpowiedzi, juz się nie odzywam. Blanka, brat takiego jednego jest skorpionem, czasem żałowałam, że sie nie zamieniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Tylko zabardzo doslownie wzielas o zwisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ale gniewasza sie????? No bo tak fajnie napisałaś, że aż mi zmęczenie minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A teraz o czym? Hmmm... Ja ogolnie lubie zaskakiwac, albo lubilam:P I lubilam jak mnie zaskakiwano. Nie ma nic gorszego jak rutyna i nuda w zwiazku. I ten blysk w oczach na widok niespodzianki... Bezcenne. Ale nie zdradze bo zaraz bedzie ze jestem mezatka a tu pisze jakies zboczone rzeczy he he;) Juz raz mi tu jakis typo napisal, ze wysylam calusy obcym chlopom:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o podawaniu ręki pisałem i jest to dla mnie o tyle ważne że taka kobieta jak pierwsza podaje rękę i ściska jak chłop, to nie uważa się za chodzącą gwiaze, co to brudnej łapy chłopa nie uścisnie, nie daj Boże posikanej, takie laski co mają mandarynę na podkoszulku i dode jako dzwonek w k-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wkurzają mnie laski i w ogóle ludzie co najpierw mówią potem myślą, tacy co jak komuś "przywalą w nos" to nic sie nie stało, a jak ktoś im kuksańca to od razu facet - ciul i do skreślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzechu a powiedz mi co mysli facet o kobiecie ktora wlasnie jak podaje reke to jest to zdecydowany uscisk...? Bo nie wiem dlaczego ale jak podaje reke gdy moj slubny spotyka jakiegos kolege z pracy ktorego nie znam i mnie przedstawia, podajemy sobie rece i jest takie spojrzenie inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
ja to chyba wyroslam z takich upodoban jak kaloryfer. Stara jestem doopa he he:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka.dla mnie mocny uścisk kobiety to coś zajefajnego, no pod warunkiem że u ortopedy nie skończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A w ogole to nigdy nie podobali mi sie tacy z kaloryferem i tzw. muskularni czyli karki-a fuuuuuuu... Patrzec sie nie da. To takie nienaturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie trawie lasek słodziutkich, takich cukierkowych, ożyiowne lalki Cindy, jak im w oczy zaświecisz to z uszu łuna pójdzie, a w głowie mają tylko żyłkę, żeby im uszy nie odpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja tez nie lubie takich Grzechu kolezanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Kulturysci sa fuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×