Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Hanuś a jaki jest ten brzuszek wg Ciebie?????? - pokaż swój, to napiszę, czy i ile odbiega od "idealu". Grzesiu, brzuch jak brzuch, raczej nie piwny, nie kaloryfer, ale z pewnym znakiem szczególnym, o którym lepiej nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowe pytanie: czy kształt pępka jest dziedziczny? Bo niektórzy mają bąbelki wystajace, a inni schowane pępki (wklęsłe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze znakiem szczególnym??????pempek????????? może tatoo?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależyjak lekarz go obcinał i czy jest właściciel spaślakiem, czasem wygląda jakby odgryzali po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja mysle ze ksztalt pepka nie jest dziedziczny tylko zalezy jak zawiaza czlowiekowi po narodzinach. U mnie wszyscy maja wklesle, i musze powiedziec ze te wypukle nie podobaja mi sie. Mojej znajomej synek ma akurat wypukly i nieladny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
I staralam sie jak moglam by wypielegnowac ladny pepek mojemu synowi he he;) A spory czas nie chcial mu odpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, nie pępek i nie tatuaż. co innego... Co tak drążysz temat?:-) Nie pociagają mnie idealni mężczyźni. "to zależyjak lekarz go obcinał i czy jest właściciel spaślakiem, czasem wygląda jakby odgryzali po porodzie" - może to wpływ zawiązania pępowiny. Z moich obserwacji wynika, że rodzaj pępka nie zależy od tuszy, która przecież jest zmienna, a pępek - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś nic złego nie miałem na myśli serio, po prostu fajne, życiowe podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
I pamietaj Hanus ze jak bedziesz miec swoje dziecie to trza polewac polewac spirytusem wtedy bedzie pepuszek jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życiowe podjeście - jak nogi mi się uginają na widok pewnych brzuchów? Oj,dobrze, że mężczyźni tak nie chodzą na codzień. A z wyglądu na cos zwracacie uwage? oczy, nos, biust, szeroka klasta piersiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Zadnych gazikow nasaczanych spirytusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja tak jak pisalam, ja juz nie zwracam uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie szukam i nie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, jak widze faceta pierwszy raz to przewaznie jest z zakrytym brzuchem i w pełnych butach, ale takie mam dziwactwo prowadzące do nóg jak z waty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często zwracam uwagę na usta, policzki, nie podoba mi sie tyłek w stylu gruszka, szczególnie płaski; wiem że kiedyś pisałem że wygląd tylko przyciągą ale to charalter zatrzymuje i nadal to podtrzymuje, ale rozumiem że teraz jako jury piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i figura też jako taka, nie jak laska ode mnie z biura co ma kaloryfer jak cholera (ten miękki kaloryfer) a do tego ubiera obcisłe sweterki i spodnie biodrówki i to wszystko wypływa spod ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony to fajnie że nie ma koplkeksów a z drugiej strony jakiś tam smaczek przydałby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie usta? wąskie/szerokie/ blade/wisniowe/różowe? jakie policzki? pucołowate/wystające kosci policzkowe? Gruszki to chyba płaskich tyłków nie mają, jabłka raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta.hmmm raczej wyraziste, ale nie ztych a'la murzyn, kolor bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie ma kompleksow, ale powinno sie miec troche samokrytycyzmu i spojrzenia w lustro. Czasami jak sie widzi te wylewajace sie brzuchy, te balerony i grube doopy to az sie niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policki jeśli już choć nie wiem czemu napisałem bo nie koniecznie na nie patrze ale takie jak u Hani Lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×