Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

ja uparty to jestem ale chyba wybiórczo, bo nieraz mam słomiany zapał, ale uparty też potrafie być, działam wolno ale skutecznie zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Upór... To rowniez zaleta:D Gdy ktos uparcie dazy do celu. Zle jest dazenie do celu po trupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a - i jeszcze zazdrośni:-) Bardzo zazdrośni. Choć znam faceta skorpiona i mogłąbym powiedzieć, że jest kochliwy, pewnie namiętny:-) zdecydowany, uparty, oddany rodzinie, ale bez uwiązywania się. Idealna partnerka: umiejąca sie podporządkować, choć podobno inne skorpiona pociagają. Kobieta - najmądrzejsza. Uparta jak stado osłów. Idealny partner: taki, co się na wszystko zgadza. To wg moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kochania, to niestety jestem durnie kochliwy/naiwny i tak jak po ostaniej przygodzie najchętnie zrobiłbym cesję miłości, to nieraz myślę sobie że więcej mam obaw niż wymagań co do innej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to nie wierze w zodiaki, mój szwagier jeste też skorpiuonem i jest troche inny, na pewno nie jest uparty, choć zawzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, z tymi promocjami Ci się udało:-) Upór, zdecydowanie - super ważne cechy. namietność - hmmmm..... byle nie przy oziębłym partnerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie no, na horoskopy trzeba patrzec z przymruzeniem oka-to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, wpływ danego znaku zodiaku na nas zależy od dekady znaku (1,2,3), ascendentów i innych... Ciekawostka... mam siostrę cioteczną, która jest ode mnie młodsza o równo 2 lata. Obie lwice, obie z tej samej dekady, a... jesteśmy w 100% inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
byle nie przy oziębłym partnerze Oj tacy nie maja szans u skorpionicy...:D Takiego skorpionica nie wybierze na partnera. Co do promocji, no naprawde nie jestem podatna na promocje i zawsze mysle ze cos jest nie halo z towarem ktory trza promowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascendentów - musiałem sprawdzić w wikipedii to słóko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ciekawostka... mam siostrę cioteczną, która jest ode mnie młodsza o równo 2 lata. Obie lwice, obie z tej samej dekady, a... jesteśmy w 100% inne. A to nie nowosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może coś w tym jest, bo ja najbardziej pokochałem ale też i najwięcej przykrości miałem z kobietami urodzonymi w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja moge tylko przyznac ze w horoskopie kazdego znaku jest jakies tam, zairnko prawdy he he:) Nawet w horoskopie dzieciecym, czytalam o sobie i o moim synku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, zgadnijcie, co mam z raczego ascendentu:-) "Jeżeli w chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Raka, oznacza to, że jesteś zapewne odbierany przez innych jako nieśmiały i introwertyczny. Wynika to z ogromnej wrażliwości na wpływy otoczenia byle nieostrożne słowo potrafi sprawić, że wycofujesz się w głąb własnego ja. Bardzo źle znosisz też wszelką krytykę. Ogromną rolę w Twoim życiu odgrywają emocje i wyobraźnia. Prawdopodobnie masz bardzo dobrą pamięć, zwłaszcza do zdarzeń z własnego życia i wszelkich sytuacji działających silnie na emocje. Łączy się to z Raczą skłonnością do gromadzenia wszystkiego, co ma jakąś wartość emocjonalną nie tylko materialnych przedmiotów, ale też myśli i wspomnień. Silnie się przywiązujesz, zarówno do osób, jak i do idei oraz odczuć. Wygląd Prawdopodobnie jesteś niezbyt wysoki lub średniego wzrostu. Możesz (choć niekoniecznie) mieć charakterystyczne proporcje sylwetki - szeroka klatka piersiowa, natomiast nogi niezbyt dlugie. Twarz zaokrąglona, wysokie czoło, pełne policzki. Bardzo jasna, blada karnacja. Duże, okrągłe oczy i przeważnie wydatne usta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tyle tylko że z laskami z lutego jak do tej pory mi nie wychodziło, czy to z mojej winy, czy z ich czy z jakiejś tam innej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Prawdopodobnie jesteś niezbyt wysoki lub średniego wzrostu. Możesz (choć niekoniecznie) mieć charakterystyczne proporcje sylwetki - szeroka klatka piersiowa, natomiast nogi niezbyt dlugie. Twarz zaokrąglona, wysokie czoło, pełne policzki. Bardzo jasna, blada karnacja. Duże, okrągłe oczy i przeważnie wydatne usta." To mnie rozwalilo kompletnie... Toz to zwyczajna glupota to co ktos to utworzyl. Co ma znak zodiaku do tego kto jaka ma cere, ksztalt twarzy, itd. Oh my god...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o was: Start Horoskop Słońce w znakach Słońce w Strzelcu Słońce w Strzelcu Umiłowanie wolności. Poszukiwanie nowych doświadczeń, prawdy i sensu. Optymizm i szczerość. Przemądrzałość i świętoszkowatość. Ze Słońcem w Strzelcu kochasz wolność i nie znosisz rutyny. Wydajesz się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Masz szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Twój optymizm i niefrasobliwość sprawia, że jesteś miłym towarzystwem. Przez to nawet gdy pozwolisz sobie na nadmierną szczerość (a takt nie jest Twoją najmocniejszą stroną), ludzie są w stanie łatwo Ci to wybaczyć. Lubisz filozofować i mędrkować. Masz poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Masz wielką potrzebę wolności także w partnerstwie. Głównym motorem Twojego działania jest poszukiwanie sensu i prawdy. Główne zalety Jesteś zdolny do autoinspiracji i automotywacji. Jesteś bardzo otwarty na świat i liberalny, a Twoje plany i cele są dalekosiężne. Zarażasz wszystkich swoim entuzjazmem. Główne wady Możesz zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność, skąd tylko krok do wymądrzania się i pozerstwa. Uwaga też na świętoszkowatość i obłudę, postawę typu modli się pod figurą, a ma diabła za skórą. ....................................... coś o mnie (nieskromnie): Słońce w Lwie Pewność siebie, duma, dramatyzm, idealizm, optymizm. Potrzeba akceptacji i bycia zauważanym. Próżność, działanie na efekt, uzależnienie od pochwał. Jako Sloneczny Lew jesteś pewny siebie, dumny i obdarzony radością życia. Zachowujesz się w sposób ekspresyjny i dramatyczny, jakbyś był aktorem na scenie. Bardzo Ci zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi, co może być brane za próżność i pompatyczność. We wszystko, co robisz, angażujesz się bardzo silnie, a Twoje poczynania charakteryzuje wielki idealizm, graniczący czasem z łatwowiernością. Po prostu masz z reguły dobre intencje i nie potrafisz uwierzyć, że kimś mogłyby kierować inne, bardziej pokrętne motywy. Wolisz myśleć i działać w sposób globalny zamiast koncentrować się na detalach (chyba że jakieś ważne elemtenty Twojego horoskopu znajdują się w Pannie). Główne zalety Jesteś optymistyczny i zdecydowany, potrafisz działać na wielką skalę. Masz wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne. Główne wady Masz skłonność do próżności i egoizmu. Możesz mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne. Łatwo uzależniasz się od podziwu i akceptacji innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, może a karnacja do Ciebie pasuje???? ;) Hanuś ja jestem przyziemny, zwykły szary żuczek leśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
To tak jak oburzenie wsrod niektorych wywolalam tym ze dziecku skrocilam wloski a mial 7 miesiecy a nie po roku. O bosz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×