Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Jestes Haniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuk - puk? Dzisiaj jestem. Oj, Blanka, o tym, że w sobotę będziesz na kafe, to chyba nikt by mnie pomyślał:-) Co się stało z planami klubowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Czesc Hanuś:D Jakimi planami klubowymi? Ja do klubow nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Blanko. A wieczór przy piwku? W pubie? Czy może była jakaś zmiana planów? Jak minął weekend? Nie zalało Cię? Słyszałam, że w okolicach Płocka (a co tam, ubzdurałam sobie, że własnie tam mieszkasz) nieźle podtopiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
W tamta sobote bylam, i tak jak pisalam nie lubie chodzic do pubu co tydzien. Nie mam takiej potrzeby:) A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ooooo... Dzis to sie wybralismy do McDonalda:D Wiesz, ze ja lubie jesc...;) I co wazne moge bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, z tym bezkarnym jedzeniem to tylko pozazdrościć. Słyszałam, że wszystkie sklepy miały byc zamkniete dzisiaj, widać mcDonaldsa to nie dotyczyło... Ja tam pijam shake'i, jak już zajdę z konieczności. Ja w piątek upiekłam ciacha, po drwóch godzinac zostały dwa, w sobotę dopiekłam i wszyscy się cieszą, że ja piekę, a oni jedzą:-) - ja też skosztowałam, a co tam;-) Dzisiaj odpoczywałam na wsi, "uczyłam się" fotografować (czyli dowiedziałam się, co oznacza rysunek kwiatka na aparacie), podziwiałam źrebaczki i miałam "egzamin" z usytuowania różnych elementów pod maską samochodu:-) Dla mnie - masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i w międzyczasie zwiedziłam pobliskie castoramy, praktikery i inne takie w celu wybrania fugi i poszukiwania sztucznego storczyka w donicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
McDonald's otwarty i sporo ludzi bylo. Co do pieczenia to ja i synek lubimy piec babeczki jogurtowe i kopiec kreta-to nasze ulubione przysmaki... A co to, Hanuś zalapuje fotografowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugę znalazłam, ale storczyka nie. Blanka,jakbyś wiedziała, gdzie coś takiego można kupić, to proszę, podaj namiary. W żadnych Skrzydlewskich nie było, a przez allegro to boję się, ze mi nie dojdzie za szybko - kwiat potrzebny w tym tygodniu, pilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie wiesz gdzie mozna kupic storczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blank, na razie wiem, co to iso i o co chodzi z czasem migawki czy czymś podobnym. Na razie zdjątka wychodzą tak http://www.voila.pl/169/ziupb/?1 czyli bez ostrości itp. Długość ogniskowej i maksymalna przysłona to ja nie wiem, o co chodzi... Liczę, że kiedyś mi się to rozjaśni... Optymistka ze mnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk sztuczny i w doniczce. Nie ma w kwiaciarni. Są tylko żywe. Na allegro są, może coś znajdę z moich okolic, bo tak to nie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A to o sztuczny Tobie chodzi??? Ja nie lubie sztucznych kwiatow wiec nie mam pojecia gdzie. A storczyk zywy posiadam i o dziwo ma sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dla siebie potrzebuję. Koleżanka odnowiła sobie sypialnię i stwierdziła, że brakuje jej tylko sztucznego storczyka, bo żywego hodować nie będzie... No i ma za tydzień urodziny, hehe... Trudno, jak nie znajdę, dostanie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Acha, no co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z babeczek kupnych mnie najbardziej smakują te z kawałkami czekolady:-) Zmykam się myć, jutro pewnie będzie problem ze wstaniem:-( :-( Jak co poniedziałek... Blanko, życzę spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Co do ostrosci Haniu to moze aparat slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Konie jak widze nie maja obcietych glow wiec nie jest az tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Melduje sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
OK:D A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzechu gdzie Ty jestes???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze można liczyć na Twoje lakoniczne wypowiedzi:-D Konieczne minimum:-) Co porabiałaś? U mnie też OK, a co tam - nie będę gorsza:-) Nie jadę nad morze w delegację i barrrrrrdzo się cieszę:-) Za to wysyłąją mnie do stolicy, ale to blisko, więc bezproblemowo. Z pracy wracałam dziś 2 godziny... wszystko stało w deszczu. Korki jak przed weekendem majowym. Robotnicy postanowili mnie dzisiaj usczęśliwić i obudować styropianem, w efekcie czego miałąm nadprogramowe sprzątanie. ... czyli jak zwykle nic coiekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
U mnie akurat caly czas cos sie dzieje:D Wiec jakbym tak miala pisac co dzis robilismy... Ok, np. wreszcie puszczalismy latawiec bo dzisiaj nam kurier doreczyl przesylke. Chyba nie musze pisac jaka byla wielka radosc!:D Tym bardziej ze na wiatr nie musielismy dlugo czekac bo im blizej wieczoru tym wietrzniej z powodu deszczu ale to juz bylismy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, a ja nie miałabym nic naprzeciw, jakbyś napisała, jak spędzasz czas:-) Gdzie puszczacie latawca? Masz jakąś polankę, kawałek ulicy, podwórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×