Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

"żona to ci nie zrobi takiej pomidorowej jak ja gotuję "... I taka mamusia ze tak sie dosadnie wyraze, ale ona sra we wlasne gniazdo mowiac do syna w taki sposob o jego ukochanej zonie. Dla mnie to mega niezrozumiale jest. Kosmitka jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta blanka, ale koleś co dał się skrzywdzić i jeszcze żąda tych rzeczy od żony, to dla mnie dupek i osioł, mam kilku kumpli, co ich żony wstają przed nimi żeby im zrobić śniadanko, a jak samiec alfa wyjdzie do pracy to wtedy kładą się jeszcze spać. Obłęd!!!!!!!! Ale tym laskom też się dziwię, ma rączki, niech robi, najwyżej pódzie głodny to się nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tego tak nie ujela, ze dal sie skrzywdzic. Gdybys mial wpajane od malego ze mamusia i TYLKO mamusia i nikt wiecej tylko ona najwazniejsza no to tez bys taki byl. On nawet nie wiedzial, ze daje ze soba takie cos robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, toksyczna matka i toksyczny syn się okazał. Widać, że pewne rzeczy można wyssać z mlekiem matki. "Z kim przystajesz, takim sie stajesz" Zaraziłam się U2, ciągle słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dzien Dziecka minal super!:D Choc dzisiaj wkurzyl mnie slubny, i jestem na niego bardzo zla. Ale nawet nie chce mi sie o tym opowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który kawałek słuchasz, Hanuś?? Blanka, dla mnie facet co się dał omamić mamusi i sam koło siebie nie potrafi zrobić to delikatnie mówiąc fajtłapa, a tak wprost: wqurwiają mnie ci kolesie co bez pomocy np mamusi nie potrafią sobie sami nawet do doopy palcem trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam znajone, które do mycia okien zatrudniaja panie, obiadów w domu nie gotują, bo się odchudzają, a mężowie jak głodni przyjdą z pracy, to wstawiają sobie pulpety z Pudliszek czy coś w tym stylu... Ja trochę jestem tradycjonalistka, nie mam nic na przeciw siedzeniu przy garach, o ile to nie przymus, ale widzę, że dzisiejsze trzydziestoletnie mogą dosłownie "leżeć i pachnieć". Może się zdecyduję naśladować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam takiego co nie jest zadnym synusiem mamusi a traktuje zone jak sluzaca. A to ze jest ze wsi wszystko tlumaczy. Jedzenie co 3 godzinki musi byc, jak jest u kogos to nie wstanie z pokoju do kuchni po herbate tylko mowi zonie zeby podala, rano tez sniadanie i kanapki do pracy obowiazkowo zona musi, a jak pan i wladca wraca z pracy to obiad ma wjechac na stol. Co za glupia laska z tej jego zony, z takim mlonem to by mi sie nie chcialo nawet rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Blanka dowaliłaś mężczyznom ze wsi... wszystkich wrzuciłaś do jednego worka. Ja nie sądzę, by tak było. Wszystko zależy od człowieka, jego wychowania i wzorców przekazanych przez rodziców i bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idze idze Blanka, ja mieszkam na wsi :) a poza tym głupia laska co sobioe na coś takiego pozwala ale są i takie co czują jakąś tam piepszoną misję służenia męzowi, są i takie i jak im w tym dobrze, cóż ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale... Sluchajcie, co z tego ze moj slubny umial zmienic firanki, umyc okna gdy bylam w ciazy i jak jeszcze tylko sie spotykalismy, gotuje zajebiscie, pozmywa tez, posprzata, wlaczy pranie swoich ciuchow... A no nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo nic z tego, dlatego śmiesżą mnie laski co się zachwycają że jej mąż to nawet sam sobie kanapki do pracy zrobi, hehehe, a w doopie albo zrobi albo bedzie głodował, wielkie mi halo bo Pan sobie kanapki zrobił. Nóż to nie Boeing 737 i nie trzeba mieć papierów na nóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy "usługują", by się przypodobać, dla innych to żadne poświecenie, tylko coś normalnego. ja myślę, że we wszystkim potrzebna jest równowaga. nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie cierpię jeść w pościeli! i co uciekałaś ze śnidaniem z łóżka??? Kurcze, ale to chyba jest niewygodne jeść w łóżku??? Nie wiem bo nigdy nie jadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzucam WSZYSTKICH do tego worka. Ale nie zaprzeczysz mi chyba, ze na wsi nie jest powszechne "wychowywanie" typu miejsce baby jest przy garach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci przyznać racje, Grzegorzu. Mój były zwykł mawiać, że wcześnie żenią sie mężczyźni, którym nie chce się samodzielnie prać koszul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I baba ma sprzatac, gotowac, prac, prasowac i jeszcze jej wsadzic w d... szczotke to pozamiata. Za nic maja kobiete najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Blanka nie tylko na wsi jest tak, np w rodzinach górniczych to niemal standard, chłop przyłazi, żona obiad podaje, jedno dziecko papcie, drugie gazetę i wszyscy czekają na skinienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzaja sie i normalni, ale to baaaardzo rzadko. Nie twierdze ze wszyscy tacy sa i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co uciekałaś ze śnidaniem z łóżka??? Kurcze, ale to chyba jest niewygodne jeść w łóżku??? Nie wiem bo nigdy nie jadłem - ja mam swój poranny rytuał: jak coś mam jeść czy pić rano, to dopiero po prysznicu, a nie jeszcze jako "śpiąca królewna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, a kto był Twoją miłością jako dziecko, ale z tych tele-showmenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka dużo zależy od kobiety, jak sobie pozwala to widocznie jej nie przeszkadza robienie codziennie śniadania mężulkowi, czy prasowanie ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×