Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Zdarzaja sie i normalni, ale to baaaardzo rzadko. Nie twierdze ze wszyscy tacy sa i koniec. - ważne, żeby obojgu pasowały wzajemne relacje. czyli jak kobieta musi gotować, to jest żle, a jak chce, to ok. ja do garów nie dałąbym się przywiązać na zasadzie, że siedzę w kuchni, aż coś wyczaruje pysznego. O nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to byl prawdziwy Dzien Dziecka, i nawet jako mama zasadnicza i konsekwentna wyluzowalam wiecej i moje dziecie dzisiaj nagralo sie w gre wyscigowa dluzej a na kolacje najadlo sie kinder slodyczy, ale zabki umyte przed snem i to on sam umyl bo juz ma wpojona dbalosc o higiene:D I poszedl spac pozniej niz zwykle bo po g.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak dla mnie jest nijaki i zwykly chlop Jeff Goldblum. Co sie komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo DDziecka dziś więc mógł dłużej poszaleć, ale po takich emocjach to sen gwarantowany Hanuś, ale to wolisz żółte żęby? ;) żartowaąaałem, no chyba że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jako dla faceta to ten Janiak, czy jak mu tam to jakaś pipa, zwykło się mówć na nich chodząca pipa, jakiś zarozumiały pseudo-gwiazdor. Wybaczcie ale to moje zdanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, ale to wolisz żółte żęby? - pytanie retoryczne. Każdy ma, jakie ma. O ile ma:-) Pamiętam, jak kiedyś dla TVN Janiak przeprowadzał wywiad z kimś tam z USA, i gość go zapytał, czy to jego naturalny kolor zębów. On na to, że nie, był tydzień temu na wybielaniu i moze polecić swojego dentystę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, nie raz jest tak że za kolor zębów nie odpowiada brak higieny tylko kolor zębiny, ot taka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasa - perfum, dobrze skrojone ubranko, fryzurka od stylisty, fajny zegarek, czyste skórzane buty. Dopasowane gatki (a nie luźne pantalony). Tak??????????? tacy zawsze są trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dzis juz w ogole zrozumialam, ze to nie mialoby sensu. - why????? ------------------ Podobno im grubsza kość zęba, tym ząb bardziej żółty. im cieńszy ząb, tym bardziej biały. wiadomo, że inne czynniki wpływają na kolor: stan zdrowia, leki, kawa, czerwone winko, papierosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat patrze na to inaczej, facet z klasa to nie dobrze skrojone ubranko ani zajebiaszczy zegarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat patrze na to inaczej, facet z klasa to nie dobrze skrojone ubranko ani zaj**iaszczy zegarek... - czyli z kulturą, szarmancki? Otwiera drzwi mówi Proszę i dziekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dokładnie, rozwalają mnie kolesie co mają ekstra ciuch, zegarek itd, a dziurawe zęby, brudne uszy, tłuste włosy, pocerowane skarpetki i poprute majtki (hmmm znowu o majtkach?) Po prostu słoma z butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego źle zawiązany krawat i tłuste plamy na ciuchach, mam takich kilku w pracy niby na stanowiskach i niby elita a wg mnie zwykłe buraki i fleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze miec dobrze skrojone ubranko i super zegarek a byc mega prostakiem. - czyli dochodzimy tu do odwiecznej prawdy: nie szata zdobi człowieka... A co to dla Ciebie klasa u mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Why? A chociazby dlatego ze widac bylo ze sie nudzil, znikomy byl ten entuzjazm zeby nie powiedziec marny. Ale jak spotkal kogos z pracy to od razu blysk w oczach i ozywienie. Wiedzialam, ze jest typem opanowanym, zrownowazonym ale co za duzo to niezdrowo. Po prostu praca jest dla niego number one i nawet nie bede probowala tego zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, no to jak: ekstra ciuch czy poprute majtki? Skąd Ty w ogóle takie rzeczy wiesz? Striptiz robicie w pracy? gacie ważna rzecz. Jak spanie w innym odzieniu (lub bez) niż powyciągany podkoszulek, którego żal wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu to tak jak laski ktore sa wymalowane jak ruskie baletnice, jakby tak pacnac od tylu w kark to by to wszystko odpadlo, ciuszki jakies extra, wloski rozjasniane oczywiscie obowiazkowo z czarnymi obrzydliwymi odrostami, tluste wlosy i brudne uszy i paznokcie. A feeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×