Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

czyli co Blanka, Rodzina jako wymówka??? A byłe wtedy, jak były te kuligi quady czy cuś z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, Twój małżonek po prostu jest typem samotnika. Grzesiu, marna rekomendacja: dostać po twarzy:-) Pojadę na jeden dzionek, jak mi się spodoba, to wrócę, przecież to nie koniec świata:-) A na samotne nocne wycieczki po nieznanym mieście raczej się nie wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typ samotnika chce byc w zwiazku z kobieta, po 6,5 m-cach zarecza sie, pozniej slub, pozniej chce miec z ta kobieta dziecko?????????? Sory, ja wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama to pociagiem:-( Oglądam pensjonaty, niektóre nawet względne, ale ceny pewnie też na zarobek... Myślałam, że poniżej 100zł można wydać, a oglądam same powyżej... Na razie znalazłam jeden pokój za 50zł, ujdzie w tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no nie chce mi sie nawet rozkminiac jakim on jest typem. Niedawno w ogole nauczylam sie nie rozpamietywac dlaczego cos tak wielkiego sie skonczylo, dlaczego my, i w ogole. Moja mama np. tez zrobila oczy jak 5 zł jak jej powiedzialam co mi powiedzial na tej imprezie jego wspolpracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankia, a może po prostui nie lubi takich imprez a'la integracyjnych i żeby wyjść z "twarzą" wykręcił się Rodziną, żeby wprost im nie powiedzieć odpiepszcie się, nie lubię was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana on akurat asertywny to jest. Nie ma problemu z odmowa. Wiec dlaczego teraz zachcialo mu sie na taka impreze, to nawet nie byla integracyjna. Tam byli ludzie z innej firmy, znal tam kilka osob zaledwie. To on mi powiedzial, ze moze bysmy sie wybrali bo ten goscio nas zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuflaz... On akurat nie z tych co by sie przejmowali ze samotny itp. Poza tym on nie mieszka na jakims zadupiu zeby ktos gadal o nim ze jest dziwakiem bo jest singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOże chciał sie żoną pochwalić przed innymi, co by nie gadali że żona jest jak yetti, mówi o niej ale nikt nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, to tylko on wie po co sie wiazal ze mna i traktowal jak kobiete zycia, po czym nastapil koniec... Wiem jedno, ze raczej nie dojdzie do naszego zejscia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Blanka możesz wiedzieć???? może opowida o żonie i synu, a na kolejną imprezę pójdziecie we trójkę, jeśli będzie taka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba opowiada, skoro takie informacje uzyskałaś od jego przełozonego... Czy u was też leje deszcz? Mam za oknem rusztowania i hałas jest niemiłosierny, jak spadają krople deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zmieniajac temat-wciagnela nas gra na Playstation:D:D:D:D I co mam za zadanie? Zdobywac punkty zeby moc kupowac samochody. Wiec niedlugo biore sie do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie byl przelozony tylko hmmm... goscio ktoremu daje zarobic. Ehhh... Niewazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien zagralismy razem i on sam gral. A jak zobaczyl ile trza miec kredytu na bolid Ferrari wiec sporo trzeba wygrac tych wyscigow, no i ja mam troche pograc jak pojdzie spac zeby moc go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×