Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BetterINtime

Irygacja pochwy, czy mozna równocześnie stosować tab dopochwowe??....

Polecane posty

Niedawno byłam u ginekologa, zalecił mi metronidazol dopochwowo 10 tab, clotrimazolum 1 tab, oraz irygacje. Ale nie wiem czy moge po irygacji, w tym samym dnu aplikować metronidazol, czytałam, ze irygacja osłabia naturalną florę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się zapytać kiedy mam zrobić tą irygację, a babka mi nie powiedziała czy a trakcie czy po zakończeniu tabletek dopochwowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfd
nie radzilabym stosowania irygacji...wyplukasz sobie te dobre bakterie...lepiej zazywaj Lacibios Femine dla wzmocnienia..zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zrobiłam tą irygacje, ale boję sie aplikowania metronidazolu.. Pomyślałam, że przeciez ginekolog mi zalecil irygacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Trochę nie ta kolejność. Trzeba było poczytać o irygacji najpierw. Irygację stosuje się właśnie po to, żeby wypłukać pozostałości po lekach i czasami, chociaż już raczej lekarze od tego odstępują, zalecane są właśnie irygacje po zakończeniu kuracji globulkami dopochwowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz w życiu spotkałam się z irygacja. Mój bład, mogłam wczesniej poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Spoko, wiem jak czasem mogą wyglądać wizyty u ginekologów. Co pani dolega, szybkie spojrzenie na fotelu. Proszę się ubrać. Wypisywanie recepty w ciszy. I do widzenia. Ale nie trzeba się w takim wypadku potem krępować w razie wątpliwości zapytać farmaceuty przy wykupowaniu leków. Oni przecież wiedzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×