Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l,l,l,ll,l,l,

2-miesięczne dziecko nie podnosi główki

Polecane posty

Gość l,l,l,ll,l,l,

Mój synek ma 2 miesiące i jeszcze nie dźwiga główki na brzuszku. Czy już powinien ją podnosić i trzymać? Dodam, że jak jest w pionowej pozycji to główka już praktycznie jest prosto i nie leci do tyłu, a na brzuszku wogóle jej dźwigać nie chce albo ma za ciężką.. No nie wiem. Jak było z waszymi pociechami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l,l,l,ll,l,l,
żadna mama się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l,l,l,ll,l,l,
ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się rzuciło w oczy
mamy ten sam kłopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l,l,l,ll,l,l,
Uważasz, że powinno? Mi lekarka powiedziała, że powinien dźwigać i już sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mojemu synkowi nie chciało się czasami podnosić główki to kładłam go na swój brzuch i mówiłam do niego - wtedy zaczął być ciekawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie ksiazke z psychologii rozwojowej dziecka albo jakąkolwiek inną fachową. Chcesz wychowywac dziecko w oparciu o fora internetowe i opinie innych laików? JEsli chcesz wiedziec to dziecko około 3 mca podnosi glowke, gdy lezy na brzuchu. Wczesniej oczywiscie moze podjecmowac proby tego. Poza tym kazde dziecko jest inne i nie porownoj go z dzieckiem kolezanki czy kogoś. Pozdrawiam, Pedagog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresuj swojego synka może jakąś zabawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga26111
moj dzwigal,ale raczej jak lezal na mojej klatce piersiowej albo udach.Po prostu bylo mu latwiej.Zawsze byl duzy i moze bylo mu ciezko nie wiem. Ja bym jeszcze troche poczekala z martwieniem sie.czasem dzieci maja swoje tempo rozwoju. Np ja nigdy nie raczkowalam tylko suwalam sie na tylku. nastraszono mnie,ze moj syn do 3mca najpozniej powinien trzymac sztywno glowe ciagniety za raczki a on nie chcial. Zaczal to robic nagle pod koniec 4go mca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×