Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikado234

KLUBIKI MALUCHA- SZCZECIN

Polecane posty

Gość mikado234

Jestem mamą 2 letniego chłopca, za kilka miesięcy kończy mi się urlop wychowawczy i w związku z tym poszukuję dla synka miejsca w którym będzie miał zapewnioną dobrą opiekę w czasie kiedy będę w pracy. Czy Wasze dzieci uczęszczają do tego typu placówek? Co o nich sądzicie? i czym różni się opieka w takim miejscu od żłobków publicznych? A może jakieś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikado234
ponawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA uważam ze te klubiki to całkiem fajna sprawa. Chodzi tam mniej dzieciaków, opieka jest bardziej indywidualna. Ciężko tylko stwierdzić który założyli ;ludzie uczciwi i sumienni - ale zawsze można zrobić wywiad wśród znajomych. Słyszałam że bardzo dobry żłobek jest gdzieś na gumieńcach- ale tam chyba jest strasznie drogo bo mają nie więcej jak 4-5 dzieci. Ja kiedys pracowałam w klubiku w zdrojach.też było tam całkiem przyjaźnie ale nie wiem czy takiego malucha by wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka- nie w zdrojach tylko w dąbiu:) teraz dokładnie przezczytałam Twój post- 3 latka pewnie by przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikado234
dzięki za odpowiedź , dąbie to jednak trochę daleko, na razie zacznę poszukiwania chyba od Warszewa. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuje to całkiem przyjemna chyba jest "zuzanka" z Warszewa właśnie. nie wiem tylko jakie są tego koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam stary temat, synek 13 miesięczny nie dostał się do żłobka, nie mam go z kim zostawiać a pracować muszę, może podsuniecie mi adresy jakichś klubików, niań czy opiekunek, nie stać mnie na nianie za 1200zł bo sama tyle nie zarabiam niestety, będę wdzięczna za pomoc;-) mieszkam na prawobrzeżu, pracuję w centrum więc placówki po drodze też wchodzą w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego synka zapisalam do nowootwartego domowego przedszkola na krolowej jadwigii. Dla dziecka powyzej roku koszt 500zl miesiecznie. A w panstwowym jest na liscie rezerwowej? Moze jest jeszcze szansa dostania sie :) Moj na liscie rezerwowej jest drugi, wiec licze, ze sie niebawem dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy Słonik
Wszystkie maluszki, zapraszamy do Punktu opiekuńczo-wychowawczego Różowy Słonik. Zapewniamy małą grupę, opiekę doświadczonych pedagogów, pełne wyżywienie: śniadanie I i II, obiad - zupa i drugie danie, podwieczorek. W programie dnia leżakowanie, zabawy na świeżym powietrzu w dużym ogrodzie, oraz wiele ciekawych zajęć edukacyjnych przygotowanych z myślą o najmłodszych. Oferta zawiera całodzienną opiekę nad dziećmi w godzinach 7.00 - 17.30, od 17.30- 23,00 "Bajkowe Popołudnie". www.rozowyslonik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maluch chodzi do Klubu Malucha Łączka Bączka. Z placówki jestem bardzo zadowolona. Chodzi, bo chcę żeby chodził, a ponadto pracuję więc też z drugiej strony nie mam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czegoś szukam od przyszłego roku, na razie synek ma tylko zajęcia 2 razy w tygodniu z rytmiki w szkole muzycznej - http://artyz.pl/ bardzo fajne są i ma kontakt z rówieśnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana mama

Chciałabym ostrzec przed nieuczciwą i pazerną na kasę właścicielka klubiku w Szczecinie "Kajtek poliglota" Mada Widziak. Jeszcze przed otwarciem klubiku (lipiec) deklarowałam chęć powierzenia opiece synka od marca 2020r. Złożyłam kartę informacyjną i wpłaciłam wpisowe 200zł. W październiku zadzwoniła do mnie informując o promocji jeśli podpiszę z nią od razu umowę,  chciałam skorzystać i poprosiłam o umowę. Budziła zastrzeżenia, dbała o interes właścicielki (3 mc okres wypowiedzenia, co 2 tyg możliwość podnoszenia opłat) a nie dobro dzieci. Chciałam negocjować warunki i podpisać na okres próbny wysłałam @ i tego samego dnia zamierzałam się spotkać.Wówczas ta kobieta zadzwoniła do mnie, że już nie przyjmie  mojego synka, bo podpisała umowy z innymi i nie ma miejsc. Zatkało mnie. Bo przecież wpisowe, miało gwarantować miejsce dla mojego synka, nie informowała, że skreśli jeśli nie podpiszę. Poczułam się jak ktoś gorszej kategorii. Jestem na straconej pozycji, bo większość placówek ma już komplety do końca czerwca. Tej kobiecie zależało by miejsce już było opłacane niż by miało czekać na mojego synka. Teraz współczuje tym rodzicom co posyłają tam dzieci, bo wcześniej czy później z powodu pazerności na kasę tej kobiety i oni będą pokrzywdzeni, a raczej ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×