Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce sos czosnkowy

warszawa - gdzie zamawiacie pizze?

Polecane posty

Gość chce sos czosnkowy

gdzie najsmaczniejsze i niezbyt drogie pizze? bo nie mam pomyslu na obiad ;) gdzies w okolicach centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sos czosnkowy
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co lubisz. Mnie osobiście bardzo smakuje pizza z Dominium. Zamawiam ją głównie ze względu na ciasto i fajnie skomponowane smaki, a poza tym ta pizzeria ma dla mnie jeszcze jeden plus mianowicie często organizują promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Wojna
Kiedyś zamawiałam w takiej jednej pizzeri z Pragi, ale po jakimś roku przestali dopieszczać pizze. Teraz zamawiam w MaxiPizza - jak na tę chwilę polecam wszystkim. Duży wybór, trzy duże i 10 osobowa impreza najedzona do pełna. Szczególnie pizza mięsna - Boże, jakie to pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelKosta
W sumie to podobnie jak koleżanka, jestem częstym gościem Maxi. W Katowicach mieli swój oddział i w trakcie studiów często zamawialiśmy od nich pizze na wynos. Gdy dowiedziałam się, że w Warszawie też mają swój oddział, nie było wyboru - wszyscy znajomi jedzą tylko u nich pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecka jest w porządku w Maxi Pizza, ja akurat wolę rzeczy z roślinkami niż z mięsem od jakiegoś czasu ;) Menu i telefon do zamówień jest na maxipizza.pl/warszawa,produkty, też można przez stronę kupować co nawet sprawnie idzie, mają prosty i logiczny cały formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecka jest w porządku w Maxi Pizza, ja akurat wolę rzeczy z roślinkami niż z mięsem od jakiegoś czasu ;) Menu i telefon do zamówień jest na maxipizza.pl/warszawa,produkty, też można przez stronę kupować co nawet sprawnie idzie, mają prosty i logiczny cały formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_KW1
Bemowo, Złota 65 Super pizza, bardzo fajne ceny, więc jak chcesz coś taniego i smacznego to ja zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yovvita
Ja zwykle zamawiam przez pizza portal w pizza hut - https://pizzaportal.pl/pizza-hut/ Bardzo smaczne pizze, zawsze dobre, dostawa bardzo szybka - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka434
U mnie króluje Złota65 nikt nie ma wątpliwości gdy na naszej imprezie pojawia się pizza, że to ta właśnie zamówiona u nich. Ceny w porządku, a goście bez problemu się najedzą, równie smaczna zarówno na ciepło jak i zimno, Uwielbiam! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pizza hut najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Balgera pizza jest niezła, do domu często zamawiam z roomservice jak mi się gotować nie chce. Gorąco w domu jezst to i gotować się nie chce a pizza to dobra opcja i tania przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze z Pizzeri Złota 65. Najlepsza pizza według mnie i moich znajomych w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem często z Maxipizzy i jeszcze się nie zawiodłem czy na dowóz czy na miejscu zawsze mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saint_s

Jezeli o mnie chodzi to absolutnie u mnie króluje PizzeriaZłota65 - naprawdę dobra pizza ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjsTea

Najczęściej z chyba najlepszej pizzerii w całej Warszawie - PizzeriaZlota65 - to zawsze pierwszy numer pod jaki dzwonie w przypadku braku pizzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masjki
Dnia 5.09.2018 o 11:46, Gość gość napisał:

Ja jem często z Maxipizzy i jeszcze się nie zawiodłem czy na dowóz czy na miejscu zawsze mi smakuje

Tez polecam maxipizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimgaaa

Mega dobrą pizzę grecką robią w Maxipizza. Wszystko jest świeże- oliwki, pomidory, feta, bardzo lekka zdrowa pizza idealna żeby nie przytyć :) Ja jeszcze biorę na cienkim cieście więc tym bardziej opcja fit. Czy na miejscu , czy z dowozem ciasto smakuje tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka7878

Ja polecam MILANOVO na Wilanowie. Mają pyszną pizzę, bardzo dobre makarony i do tego inne dania, jakieś sałatki itp. Natomiast pizza jest sztos 🙂 Mają swoje autorskie pizze, które są przypyszne. Często zamawiamy na telefon na dowóz 🙂 To zdecydowanie nasz ulubiony lokal tego rodzaju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tylko z pizzazlota65 maja bardzo duży wybór a oferują również pizzę z własnymi składnikami. Składniki zawsze świeże a ciasto super chrupiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja również zamawiam z pizzazlota65, nie mają sobie równych, a spodu od pizzy nie jadłam nigdzie lepszego niż u nich, a nie jedną pizzę w życiu jadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ja od dawna chodzę do pizzeriazlota65 i naprawdę w żadnej innej pizzerni nie jadłam tak dobrego ciasta jak tutaj, a same dodatki które samemu można pod siebie dobrać tylko uzupełniają to wszystko w idealny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maka

Tylko pizzeria złota 65, najszybciej dostarczają pizzę, na której dodatków nikt ci nie żałuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Tak jak wyżej, jak chcesz dobrą pizzę na zamówienie to tylko złota 65 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli jesteś jednym z nielicznych fanów pizzy z ananasem to polecam gorąco skorzystać z oferty Pizza Złota 65, mają tam najlepszą hawajską na świecie!

O tak, polecam gorąco! Hawajska wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie bardziej wolę włoskie pizzę i jeśli chodzi o wybór to takie moje dwie ulubione to Rimini oraz Tosca które zamawiamy w pizzeri San Giovani bo mąż ma podobne gusta smakowe. Zawsze można sobie zamówić online, ale i wybrać się do lokalu bo mają ich kilka w Warszawie. Dobre składniki, duże doświadczenie i umiejętności naprawdę się u nich bronią także nadal wracamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza pizza jaka miałam okazję spróbować w Warszawie. Jadłam Rimini była świetna. Super ciasto i pyszny sos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×