Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Dziś spotykam się z właścicielką sali-o co pytać??

Polecane posty

Parę pytań oczywiście mam:0 ale żeby nic nie przeoczyć może coś dopowiecie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z dekoracją- czy mają swoją czy trzeba załatwiać. Do której trwa impreza- czy jest jakiś limit Ile będzie kelnerów max 15-20 osób na jednego. Jak wygląda sprawa nagłośnienia. Dużo tez zależy czy to sala z menu czy tylko sama sala a wyżywanie załatwiasz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to jest restauracja także wszystko tam bedzie. nagłośnienie to raczej orkiestra. Kurcze tak sie zastanawiam bo ostatnio byłam tam na weselu i łazienki to była istna katastrofa syf brak papieru i pełno wody na posadzce:( chociaż łazienka z początku bardzo ładna czysta i pachnąca i czy ja moge jej zwrócić uwage żeby ktoś tego dopilnował z obsługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Mają obowiązek utrzymania czystości. Byłam niedawno na spotkaniu przedostatnim przed weselem. Pytaliśmy np czy kelnerzy będą donosić jedzenie na stoły. Czy goście mogą zamawiać kawę w dowolnym momencie ( zdecydowaliśmy się na stolik kawowy). Kupujecie coś sami( ciasto alkohol, owoce)? Jeżeli tak to trzeb dopytać kiedy to trzeba dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tylko owoce i napoje. Ale w tej restauracji jest takie pomieszczenie do którego mozna to zaniescnp w piatek i daja Ci klucz. Ale jak chcesz mozesz zawiez dopiero w sobote rano:) W sumie zapytam ile bedzie kelnerek/rów bo jak na 100 osób to 4 czy wiecej.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na ok 80 osób będzie 4 kelnerów. Czyli u was 4-5 powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwazaaa
A więc tak: jak wygląda kwestia klimatyzacji? (u nas nagle się okazało, że jest w formie wentylatorów) jeśli to restauracja - czy nie było problemów z ciszą nocna (znam takie przypadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwazaaa
czy jedzenie zostaje czy można zabrać (my mieliśmy specjalne pudełeczka na ciasta, ktore potem rozdaliśmy gościom) ile będzie czynnych toalet? jak organizują powitanie młodej pary - czy nie trzeba czegoś dostarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwazaaa
jakie mają rozwiązania co do usadzania gości - np sztaluga kto przygotowuje i rozstawia winietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×