Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 9 miesięczniaka

Kiedy Wasze dzieci powiedziały mama, tata lub baba

Polecane posty

Gość MamaMuki
Mój syn dziś powiedział "mama" obudził sie i tak sobie zawolal, zdaje sobie sprawę ze nie rozumie co powiedział ale było to super uczucie słyszeć ze umie powiedzieć "mama" i cieszy mnie to mimo tego że pewnie trochę jeszcze minie czasu nim świadomie powie "mama" i będzie wiedział ze Mama to ja ;) Mały ma 4,5 miesiąca dużo mu czytam, dużo sobie gada po swojemu ale akurat to słowo powiedział pierwszy raz i mam nadzieje ze niedługo zrozumie co ono znaczy. Wszystkie mamy mądre dzieciaki i kazda matka napewno czuje wielka radość jak dziecko do niej mówi, czy swiadomie czy nie to fantastyczne uczucie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja 6 miesięczna córeczka nic nie mówi :) tylko jak ktoś powie bla bla bla to ona powtarza a pózniej tak śmiesznie pierdzi ustami haha tez moze jej sie czasem powiedziało "mama" przypadkiem i zupełnie nie świadomie . Możliwe każde dzieci są inne :) ja pamietam ze moj brat w jej wieku nie mówił nic ani sie nie uśmiechał a pózniej trajkotal jak najęty :) wiec rożnie z tymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój bobas jak miał 4 miesiące mówił nie, a jak skończył 5 miesięcy zaczął mówić do mnie mama a do babci baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię szczerze i nie ściemniam - moja bratanica zaczęła zlepiać sobie "ma...ma", gdy miała nieco ponad 3 miesiące. Od 2 miesiąca mówi 'la' gdy chce jeść, 'le' gdy chce smoczek i od niedawna 'nyny' gdy chce spać. Gdy minęło jej 5 miesięcy zaczęła namiętnie wołać 'mama' i fajnie jej to wychozi. Na 'ciocia' śmieje się tą bezzębną, kochaną buzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze bo moj brat zaczal mowic pelnymi zdaniami w wieku 10 miesgppecy moj synek ma 6miesiecy i klepie mama i baba bezmyslnie za to na pewno wie cnm to pies i mis. Swiadczy to tylko o tym,że nie da sie wszystkiego upchnac w schemat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn za2 tyg skończy 4msc i dziś podczas płaczu z zalu krzyczał ma ma,ma ma robiło urocze a zarazem słodkie.ale to nieświadomie.ale i Tak jestem dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padłam. Kafeterianki mają dzieci geniusze- na 3 miesiace juz mówia, na 6 mcy wskazują palcem .. ale glupie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mój syn mama to powiedział dopiero gdzies koło roczku a córka od kad się urodziła jest do mnie wklejona nie chce być u nikogo na rękach teraz ma 7 miesięcy i dla złośliwych tu matek muszę potwierdzić że mam mega mądre dziecko bo mówi mama np jak płaczę, Wola też mamam gdy przychodzę po nią do łóżeczka. I w kółko jest tylko mamm mamm. I powiem więcej jak miała 5 miesięcy to wolała za mną mme mme 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×