Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MADZIA27 dla TK

mąż

Polecane posty

Gość MADZIA27 dla TK

Wniosłam pozew rozwodowy mężowi byliśmy małżenstwem 10 lat wszystko było ok Wyjechał za granice i zaczeło się tam kochanka też mężatka dziecko w polsce z mamusią a ta tam z nim my 2 dzieci tu Jak się dowiedziałam był z nia rok nawet mieszkali razem tam ja oczywiście nic świadoma dobrze się kryli nie dawał nic poznać po sobie do czasu jak zjechał na miesiąc na pałze zaczeły się sms nasza klasa rozmowy i powoli doszłam że ma kochankę oczywiście się wypierał ale wydało się wszystko Wyjechał za granice ja mu dałam szanse ale zaczeły się chamskie odzywki rozmowa obojętna Aż zdałam sobie sprawę że nie jest wart mnie i wystąpiłam o rozwod z winą jego On kontakt zerwał ze mną i do dzieci też nie pisze nic od miesiąca ja pisze mu że my to koniec ale są dzieci które tęsknią kochają cię a on nic nie odpisze nie zadzwoni nic Wiem że nigdy mu nie wybaczę i nie wróciłabym za nic na świecie do niego bo mam szacunek do siebie a kochanka to kara Tylko boli to że z dziećmi kontakt zerwał a kochał je nad niewiem czy ona mu zabroniła czy co brak mi słów Zawsze mi mówił że rozwód dostanę po trupie straszył mnie był agresywny narwany nawet dostało mi się w twarz wiem jaki jest Wiem że ciężko będzie samejna początu ale jestem młoda niemam 30 jeszcze może znajdzie się ktoś kto pokocha mnie dzieci ale jedno wiem uwolnie się od tego kurwiarza i damskiego boksera a kochanka cóż powodzenia jej z nim namawiała go na rozwód a to ja mu wniosłam niech go bierze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby Ci sie udalo przetrwac
samej Mam nadzieje, ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Jeśli tak myślisz jak piszesz to ....jak Ciebie zrozumieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita100
masz racje ,nie można kogoś uszczęśliwiać na siłę ,albo prosic o miłość ,ja tez na początku myślalam ,ze nie dam rady ,ale jak się okazalo lepiej mi samej ,poradzilam sobie ,oczywiście ,ze też wpadlam w depresje ,ale mialam przy sobie dzieci to dla nich rano wstalam ,pracowalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbiłam małżeństwo
Jesteś strasznie wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA27 dla TK
TERAZ MAM KURWIARZA GDZIEŚ NIECH SIĘ SZMACI ROZWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×