Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI

TOP 10...tanich a świetnych KOSMETYKÓW...wpisujcie...

Polecane posty

Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI

Proszę o listę tych naprawdę swietnych kosmetyków które równaja się z kosmetykami ze średniej i wyższej półki.Nie chodzi mi o tanie badziewia których jest mnóstwo.... Moje ukochane to: -cienie do powiek virtual ja uzywam tych podwójnych( kiedyś cienie revlon, isa dora a teraz uważam ze nie warto rpzepłacać skoro za 6 zł mam identyczną jakość) -błyszczyk wibo holographic- REWELACJA...juz nie musze kupowac blyszczyków za 60 zł!! -baza pod cienie joko ( jak ja moglam bez niej wczesniej życ???) -eyeliner virtual- swietna jakość nie odbiega od tych drogich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI
Niestety jak do tej pory nie udalo mi sie znaleźć taniego a DOBREGO tuszu do rzęs, podkładu i różu. Poki co: -podkład revlon custom creation lub max factor colour adapt -tusz max factor 2000 calorie -róż bourjois -nie ma lepszego na rynku!!kocham go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI
-kredka do oczu miss sporty wykręcana ( zapomnialam a tez ją uwielbiam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI
no dziewczyny podzielcie się swoimi odkryciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co ci to wiedzieć napisze
lakiery do paznokci lovely ;) AA antyperspirant bezzapachowy AAżele pod prysznic mleczka do ciała i do demakijażu ziaja szampony i odżywki plantica kremy do rąk glicea i eva natura missporty odżywki do paznokci (dla mnie przy niej inne się chowają) pomadki vipery kremy mleczka balsamy etc bielendy super kosmetyki prawie wszystko ziaji i eva natura a i jeszcze pomadki i błyszczyki bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TANIE A DOBRE KOSMETYKI
a jakies sprawdzone kosmetyki do makijażu?? szukam dobrego tuszu podkładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusz z avonu polecam jest
super a podkład to nie wiem kiedyś była taka fajna firma caroll constance i wszystko mieli zajebiste ale nie wiem czy jest na rynku jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewgag
tusz z avonu??wcale nie sa dobre. constans caroll?haha to przeciez gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy tusz pod sloncem
to Wonder z Oriflame!!! Mimo że uważam kosmetyki z tej firmy za badziewia to ten tusz bije rekordy! poczytaj opinie na wizazu czy innych forach, jest uważany za najlepszy tusz do rzęs. Jak pomaluję rzęsy tym tuszem to mam je do samych brwi i nawet obcy ludzie z ulicy pytają jakiego tuszu używam i nie wierzą że to prawdziwe :p Nie zamienię go na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych tańszych, a naprawdę świetnych kosmetyków : Eyeliner WIBO ok.6 zł, a jest lepszy niż droższe eyelinery astora czy rimmela. Eyeliner ESSENCE METAL GLAM ok.10 zł, w różnych odjazdowych kolorach, np. seledynowy, granatowy, utrzymuje się cały dzień na powiece no i te wyraziste kolory Lakiery do frenchu SENSIQUE ok. 4 zł Lakiery COLORAMA MAYBELLINE < 20zł, szybko schnie, długotrwały Krem NIVEA BE BEAUTIFUL (krem+lekki podkład) ok. 15 zł, ostatnio używam zamiast podkładu, szybko i dobrze się rozprowadza, nadaje brzoskwiniowy koloryt skórze, jednak nie daje efektu pomarańczowej maski bleee Tusz do rzęs na co dzień EXTRA SUPER LASH RIMMEL ok.13 zł znacznie wydłuża, najlepiej wytrzeć nadmiar tuszu, aby nie sklejał rzęs. Wypróbowuję rózne tusze, jednak zawsze po kilku próbach wracam do tego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacą wam za tą reklamę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mogła testować kosmetyki za kasę, byłabym wniebowzięta :) Tak btw, ostatnio kupiłam żółty lakier PARTY TIME chyba WIBO, za 3.99 zł, efekt paznokci jak Anna Mucha w jednym z odcinków You can dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusz essence multiaction kredka essence longlasting baza joko podklad everyday minerals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luudmisia2
Dodałabym do tego jeszcze odpowiednie suplementy http://porcjapiekna.pl/pl/ To takie uzupełnienie wszystkego tego co kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tehee......
polecam tusz o nazwie SECRET, jest do kupienia w Drogerii Natura. Moja znajoma wizażystka go używa, jest do oczu wrażliwych , nie podrażnia a ładnie rozdziela rzęsy, kosztuje chyba 11 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tehee......
ponadto na allegro zawsze kupuję eyeliner i kredkę wykręcaną Ruby Rose ,kredka kosztuje poniżej 2 zł a eyeliner nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloszka52
jak człowiek dobrze rozejrzy to może kupić dobrej jakości kosmetyk w niewygórowanej cenie, warto rozglądać się za promocjami i zniżkami, ja sama przeglądam gazetki online np. http://rossmann.okazjum.pl/ i wtedy idę do sklepu i kupuję to co jest po okazyjnej cenie, jakoś nie wyobrażam sobie, żebym mogła kupić kosmetyki np. chińskiego centrum handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×