Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalusiaaa

uda i tzw.rowerek

Polecane posty

Cześć dziewczyny, wiem że te tematy pojawiały się często, ale zaczęłam wczoraj ćwiczyć z nogami w powietrzu robiąc rowerek. Bardzo szybko bym chciała mieć widoczne efekty, ale nie wiem czy 15 minut dziennie przez miesiąc będzie widoczne już niedługo na plaży. Jak sądzicie? Czy przez (dajmy na to) 50 dni uda mi się zrzucić 5cm? może ćwiczyłyście? ćwiczenia sa podobno bardzo skuteczne, ale mi strasznie zależy na tym, żeby dowiedzieć się jak szybko będę mogła się napawać sukcesem :) pomóżcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Hej :) Nie wiem ile czasu potrzeba, aby były widoczne efekty. Zaczynam z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie :) dzięki :) dzisiaj mam 58 cm w udach, zobaczę za miesiąc ile mi cm ubyło ;) mam nadzieję że jutro się obudzę z idealnymi nogami, no ale cóż, pomęczymy się i może coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Już troche zaczęłam ćwiczyć, ale samej to sobie wymówki robie co jakiś czas. Więc teraz będe musiła ćwiczyć. Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Może się jeszcze z czasem ktoś do nas przyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moment zaczyna się na wspólnej więc to znak że czas na ćwiczenia :) ja ćwiczę jeszcze na steperze 500 powtórzeń a między każdą setką robię 20 szerokich przysiadów no i potem zaczęłam robić ten rowerek, nie wytrzymałam 15 minut, ale 8 tak :) może dojdę do 20? ;) ps. wczoraj ćwiczyłam po raz pierwszy w ten sposób i dziś mam okropne zakwasy, ciekawa jestem jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Poczatek najgorszy. Nogi to tak bardzo nie bolą. Najgorzej z mięśniami brzucha. No to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Robiąc 15 minut dziennie rowerek z nogami w powietrzu możecie wzmocnić sobie troszkę mięśnie, ale w żadnym wypadku nic nie spalicie;) Tłuszcz zaczyna się spalać po godzinie średniointensywnych ćwiczeń. Idźcie lepiej na fitness, rower, siłkę, pobiegać. Trzeba niestety włożyć wysiłek jeśli się chce efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lauren
Ale jesli ćwicze 500 powtórzeń na steprze, 100 szerokich przysiadów i 15 min steperu to nie przyniesie efektu? ;) bo chce się pozbyć tego tłuszczu z nóg, a jak tak ćwiczę, to naprawdę daje niezły wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauren_Hill co za pierdoly opowiadasz ja chodzilam na gimnastyke ogolna 10 dni po 35 min z powodu kregoslupa cwiczenia polegaly na wzmocniniu miesni po 10 dniach zgubilam 1.5 cm w udach bez zadnej diety potem w domu sama cwiczylam 30 min przez 5 dni i kolejny cm w pasie stracilam 2 cm po 2 dniowym cwiczeniu hula hop bylo to 2 razy po 30 min wiec nie opowiadaj bajek ze godizne trzeba cwiczyc zeby cos spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mrau
I tak szybko udało ci się pozbyć tych cm? ja się męczę, pije te wszystkie paskudne herbaty , stosuje kremy i kosmetyki wyszczuplające, ćwiczę, a nogi jakie były, takie są nadal. A i dzięki za to co napisałaś ;) są to dla mnie pewnego rodzaju słowa otuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwości- nie od razu Rzym zbudowano, prawda? Wydaje mi się,ze tym co może najszybciej nas zniechęcić w treningu jest monotonia-niestety:( Warto wiec zadbać o to,by trening był jak najbardziej zróżnicowany. Skoro w poniedziałek był rowerek i nie możesz już na niego patrzeć to może w środę będzie coś takiego http://www.trampolina.org/ Sport to jest też zabawa i relaks,m nie można o tym zapominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady :) Na razie idzie mi nieźle. Dziś grałam jeszcze w tenisa i biegałam. Przebiegłam prawie kilometr. Prócz tego nadal dieta. Schudłam kolejne 2 kilo. 55 kg jeszcze na mnie zaczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×