Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostuujaaa

Gdzie na wakacje z dzieckiem ?

Polecane posty

Gość poprostuujaaa

Witam:) Chcemy z mężem i synkiem wyjechać na wakacje latem nad morze:) Nasz synek ma skończone 18 miesięcy.Czy polecacie jakieś ciekawe miejsca ? Jeśli tak to czekam za ofertami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to gdzie?
daleko ode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w razie gdyby
nie było pogody na plażowanie polecam Darłówko, mają tam aquqpark z podgrzewaną morską wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do supermarketu.... Mają często gotowe bawialnie, jest tanio, łatwo i przyjemnie. Przy okazji kupicie pieluchy, w dużych centrach są fontanny i akwaria to i namiastka morza jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki budżet?
Zapytam jaki budżet przeznaczacie na wakacje? Osobiście polecam miejsca cieplejsze i pewniejsze pogodowo. Np. Chorwacja, albo Bułgaria...........to tak najbliżej i w niezłej cenie. Można wybrać pomiędzy hotelem z basenem (nami) i opcją AI (super przy Dzieciach wiem coś niecoś o tym;)) lub jakimiś kwaterami bez wyżywienia ale z kuchnią. Jeśli chcesz poddam Ci kilka propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
W Polsce szkoda urlopu, bo pogoda może zmarnować każdy wyjazd.Za granicą za pobyt dzieci do 2 lat nie płacisz więc czerwiec kiedy ludzi jest mniej i lużniej w hotelach warto brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kungfu pajda
...a dodatkowo można spaprać urlop innym :) ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backia
Chorwacja w dobrej cenie?Chyba pare lat temu.My w zeszlym roku bylismy i kosztowaly nas te wakacje 10000zl!Dwie osoby dorosle i dwoje dzieci wlasny dojazd.Wczoraj wykupilismy juz wczasy na lipiec lecimy Cypr ten sam sklad osobowy a koszt niecale 6000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki budżet?
Owszem 10000 zł zapłacisz za pobyt w hotelu, ale można też wybrać się na jedną ze spokojniutkich malutkich wysepek, do fajnego apartamentowca za 2000 zł za 10-dniowy pobyt........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska jest taka piekna,że kto by się przejmował pogodą?Cudze chwalicie,swego nie znacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kungfu pajda
wszystkie nawiedzone mamusie- yjazd z kraju! będzie można spokojnie nad morzem poleżeć, nie narażając się na zasypanie piachem przez jakiegoś małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi ten link do Chorwacji lub Bułgari:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi ten link do Chorwacji lub Bułgari:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi ten link do Chorwacji lub Bułgari:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kungfu pajda
www.chorwacjaalbobulgaria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×