Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwokastarakwoka

jak myslicie głupio bedzie jak pojade do niego?

Polecane posty

Gość Kwokastarakwoka

z moim facetem ostatnio kochalismy sie tydzien temu, miałam okres itd....mam starszna ochote on tez bo sie od rana nakrecalismy i on prpopnuje zebym do niego wpadła, ma lepsze warunki niz ja..do kochania, u mnie mama i cienkie sciany ale on konczy prace o 22 wiec dopiero o 22:30 bedzie w domu wiec dopiero wtedy miałabym wpasc....a rano on znowu musi wstac o 4 bo idzie jutro na 6 wiec nie bede mogła nocowac..wiec pewnie po numerku bede musiała wyjsc..koło 2..wiec troche lipa.... co sadzicie? jechac jestesmy razem poł roku..ale casem w takich momentach czuje jakbym sie narzucała, jak dupodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ochote to idz ale z drugiej storny jak nie pojdziesz moze poczujesz sie lepiej i nie jak dupodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej ci poczekac np na pt/sob jak bedzie mial wolne xd;P zebyscie mieli cala nocke dla Sb;P w sumie tak jak opisalas chyba troche glupio :d ----------------------------------------------->to moje zdanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
nie no jak pojade to pewnie poczuje sie lepiej;) hehe bo mam straszna ochote na niego;).... moze nie jak dupodajka ale czasem wydaje mi sie to głupie ze ja dziewczyna, kobieta jade do kolesia tylko po to zeby go bzyknac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
no własnie on w weekend ma szkołe i sie nie zobaczymy, bo wtedy spia u niego przyjezdni ludzie z roku i nie ma gdzie..dopiero w niedziele ..a wtedy beda juz 2 tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego nie poczekasz:d... nie no w sumie chcice trudno opanowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... to jedz w sumie i go tam wypykaj na wszytskie mozliwe sposoby xd zeby nie mial sily isc do pracy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
beben jestes facet czy laska..chyba młody jestes..wnioskuje po xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
on czesto łazi do pracy niewyspany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie ejstem pelnoletni...ale mowie co mysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagodniutki
Zamiast niego możesz przyjechac do mnie... ja pracuje wtedy kiedy chce.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybysz z Zimbawe2
O boze co za dzieci.. Jestem z dziewczyna rok..:D a ona juz od 4Miesiaca:D zostaje u mnie sama w domu bez problemow:D Raz starsza przyjechala wchodzi do domu:d a ona przy garach gotuje.. zrobilo obu sie glupio:D Robila wtedy nam spagetti:D Jakies po francusku?:P Kucharka jest wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
jade do niego;) a moj facet ma zaborcza matke temu;) pewnie sie pulta ze u niego spie ,dodam ze wchodzi prawie bez pukania;D ale teraz juz smacznie spi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza87
E, nie ma co. Poczekaj na bardziej dogodna sytuacje. Bo tak to jeszcze sobie chlopak pomysle, ze CIe tak moze miec na zawolanie. Zabaw sie sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas się pytasz o zdanie na ten temat dziwne to twoja ciiipka i twoja chcica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×