Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dododododd

dotacja z UNII dla działającej juz firmy

Polecane posty

Gość dododododd

Dostałam dotacje na otwarcie firmy,mijaja teraz dwa lata.Czy jest możliwe otrzymanie dotacji ale bez obowiazku zatrudniania pracownika?chciałam zakupic samochód na potrzeby firmy.Macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallura
Dobre pytanie. Sama jestem beneficjentem unijnego funduszu, ale jak to dokładnie działa to Ci nie powiem. Na logikę jest to możliwe, bo teoretycznie Unia wspiera przedsiębiorczych ;) Najlepiej przedzwoń do jakiegoś specjalisty od pozyskiwania funduszy i zapytaj to będziesz miała pełną jasność. Jak brałam dotację to korzystałam z pomocy firmy ckd hetman z warszawy i wydawali się kompetentni, więc od nich np. możesz przedzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transcendentna
Wreszcie jakiś temat dla mnie :) Sama interesuję się tym tematem bo wkrótce zamierzam wziąć trochę kasy z unii i przeglądam fora szukając porad od czego zacząć. Mallura - miałaś na myśli tą firmę: http://www.ckdhetman.pl/ ? Jeśli tak to ok bo jeśli już to zależałoby mi na kimś z Warszawy żeby niepotrzebnie nie jeździć. Nie jestem jeszcze zdecydowana czy będę sama starać się o dotację czy skorzystam z usług tego hetmana. W każdym razie umówię się z nimi na spotkanie i zobaczę jak to wygląda od strony finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostradkaMMMMMAMMMM
a spolka akcyjna moze wziasc dotacje na zakup sprzetu?jezeli dziala na razie tylko pol roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczny wniosek, czyli jak wydoić unijną krowę Wykorzystaj ostatnią szansę na duże, unijne pieniądze. Pozyskaj je dla swojej firmy, gminy, miasta lub dobrego pomysłu... http://zlotemysli.pl/fantastyczne,1/publication/show/6636/skuteczny-wniosek-czyli-jak-wydoic-unijna-krowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia1111
Odświeżam temat - czy można otrzymać dotację na firmę już istniejącą? Jakie warunki trzeba spełnić, jakiego rodzaju są to dofinansowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×