Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka21

ZDRADA - warto czy nie ...

Polecane posty

Gość adyta
Ty już przekreśliłaś swój związek - jeśli myślisz o seksie z tym żonatym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zranisz nietylko zone tego faceta ale równiez swojego chlopaka tylko mi nie pierdol ze go kochasz, bo pękne ze śmiechu...jak sie kocha to sie nie zdradza, a jak cos sie nie podoba w łozku to sie rozmawia, a jak to nie pomaga, to sie poprostu tzeba rozstac... niepasujecie do siebie w łózku, to po co to ciągnac mówisz ze dla ciebie i tego faceta wazna jest fizycznosc z tale to powtarzasz, to dlaczego nie zostawisz swojego chlopaka, i nie poszukasz sobie jakes nowego wolnego ??????? ja ci powiem bo jestem tym gościem już zauroczona i z twocih wypowiedzi wynika ze juz cie omotał, jestem pewna w 10O% ze sie w nim zakochasz.... dlaczego poniewaz kobieta idac do łozka z facetem oczekuje czegość więcej...a zwłaszcza laski w twowim wieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym gosciu masz 30 lat i juz cie omotał.......robi z toba co chcce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ale bedzie super jak pójdziesz do łozka z tym żonatym i okaze sie ze bedzie tez kiepski.. tylko mi niemów ze tak niebedzie bo gadaliscie juz o seksie co lubicie itd....tylko ze "krowa która ryczy mało mleka daje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_jest_ moje_ zdanie
Marlenko Ty nie przyszłas tu po radę, ty przyszłas szukac tu akceptacji swoich planów. Na wszystko masz juz odpowiedź i faktycznie wygląda na to, że podjęłaś już decyzję. Mówisz, że masz udany zwiazek-jakże to ? 50% udanego związku to udane życie erotyczne, wieć masz problem i to chyba spory. żonaty mówi to co bys chciała usłyszeć-tego bądź pewna widzi jaki ma na Ciebie wpływ i wykorzystuje to bez problemu sądze, że Cie zaliczy i na tym wasza znajomość się zakończy Chesz raz spróbować żeby sie spełnić Czy w swej naiwności uważasz, że "najesz" sie tego na zapas ? Apetyt rośnie w miare jedzenia, będziesz chciała i wiecej i częściej,to pewne Spróbuj się może skupić na swoim mężczyźnie. Mówisz, że stawia na pierwszym miejscu Ciebie. To naprawde dobry znak. Zproponuj może jakies inne techniki, gadżety, zabawki. Wiele jest sposobów na urozmaicenie sobie seksu. Niestety jak raz zaczniesz juz zdradzac to później bedzie Ci juz tylko łatwiej, a życie przed Tobą, młoda jestes nie marnuj swojej wyobraźni ,czasu i energii na niedopieszczonych żonatych mężczyzn bo zaręczam Ci po wszystkim poczujesz sie o wiele gorzej. Pozdrawiam i życzę mądrych decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka>.nic dodać,nic ująć ...........masz w 100%racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze rowerka... Tu_jest _moje_zdanie masz niemal 100% racje, z jednym sie nie zgodze....gadzety czy zabawki nic nie zmienią, oni nie sa znudzeni tylko gośc ma kiepską technikę.... Olka....słowo "ruchać" nawet na erotycznym jest nie halo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siucius
zastanów sie co bys czuła gdyby to twoj chłopak powiedzial Ci ze kocha cie ale ma ochote bzyknac twoja kumpelke , no i w dodATKU PRZYKŁADASZ REKE DO ROZWALENIA MAŁŻEŃSTWA OCHYDA ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka z Pyśka
Dziewczyno nie rób tego chociaż nikt nie ma prawa ci mówic co masz robic i cie oceniac bo nikt za ciebie nie umrze. zal mi tych osob ktore slownictwo ograniczaja do dziwka, kurwa, szmata, ruchac bo widac jak sa ubodzy w swym mysleniu. nikt tu raczej nie byl w takiej sytuacji wiec moga tylko oceniac po pozorach ale! mysle ze brakuje ci jakiejs iskry w twoim zwiazku, jestescie 3 lata wiec moze seks bedzie lepszy jak zycie na codzien bedzie lepsze, jesli tylko ogladacie filmy a nie spedzacie czasu na rozmowach, wycieczkach czy jakichs szalonych przygodach tzn ze jest nudno, a nuda w zwiazku = nuda w seksie. ja akurat wyczuwam ze ty wcale nie chcesz przespac sie z tamtym facetem, gdybys chciala nie pytalabys ludzi, nie zastanawiala sie te 3 czy ile miesiecy tylko bys to zrobila. ty chcesz zrobic na zlosc chlopakowi ktory wie lub nie wie ze nie jest dobrze miedzy wami. moze probujesz dowartosciowac sie jako kobieta i tez chcesz by docenil cie ktos inny procz chlopaka, ktory moze cie nie pragnie, albo nie umie tego okazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci mowie-ZROB TO .Jezeli oczywiscie jest "feeling" miedzy wami. Poniewaz jezeli tego nie zrobisz ,bedziesz o tym myslala jeszcze dluuuuuuuugo "dlaczego tego nie zrobilam" a to wcale nie jest dobre.Pamietaj tylko ze jezeli jestes ze swoim facetem i nie zamierzasz z niego zrezygnowac to uwazaj zeby sie nie zakochac w tym drugim (i on tez)bo wtedy bedzie po ptakach.Nie sluchaj wyzwisk bo to typowi ludzie ktorzy albo nie znaja zycia albo znaja go zbyt malo,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka21
Jestem. Ale pracuje i nie moga przesiadywac na forach gdy jest kierownik! Po 16 powinnam byc w domu. Przeczytałam wszystkie Wasze komentarze. Macie racje: bylabym dziwką gdyz zranilabym nie tylko chlopaka, zone ale tez siebie. Zawsze bylam wierna idealom, marzylam by miec jednego faceta w zyciu. By wiecej mnie nie mialo. Moj zwiazek ostatnio nie jest taki jak na poczatku. Moze dlatego szukam "odskoczni". Ale przemyslalam to przez te kilka godzin, zaniedbujac prace.. Moze mnie nie wyleją... Doszłam do wniosku ze po 3 latach razem jest o co walczyc. Ale czy faceta mozna nauczyc namietnosci? Dam nam jeszcze czas... Wyjezdzamy na wakacje na 2 tygodnie.. MOze do tego czasu bedzie lepiej? Moje mysli o zdradzie byly tylko dzisiaj, wczesniej o tym nie myslalam tak na serio. Jestem po kłótni (wczoraj) z chłopakiem.. Moze stad te watpliwosci. Choc w lozku naprawde nie jest idealnie. Moze i macie racje ze mnie "omotał" nie bede zaprzeczac bo sama tego nie wiem. Widziałam go raz w zyciu przez przypadek... Wiec tak naprawde go nie znam... Dziekuje Wam za komentarze. Te krytyczne szczególnie (nie mowie o tych wyzwiskach). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy sobie szczerze-zaden facet nie przeposcil by okazji,to tylko my kobiety myslimy o nich zamiast jak oni to robia myslec wylacznie o sobie i o swoich potrzebach (a tak jest w wiekszosci przypadkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ty głupia pizdo, jeżeli masz go zamiar zdradzić zrób to twój wybór ale do kurwy nedzy najpierw zakończ związek z nim !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze co niektorzy maja niezle poglady na zycie . ZAL MI WAS naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
jhsat mówisz ze dziwne czemu dla ciebie zdrada to norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonick
A ja powiem ci tak: jesli nie odpowiada ci twoj partner seksualnie teraz to lepiej dla was, zebyscie sie rozstali. Bo taki zwiazek sie nie uda. Mozecie sie kochac nie wiem jak bardzo, na razie, a potem milosc zblednie i zwiazek straci na atrakcyjnosci, beda klopoty codzienne, dzieci i co tak jeszcze sie zadrza w maleznstwie, a ty bedziesz sfrustrowana i nieszczesliwą kobietą. Znajdz sobie takiego, ktory bedzie cie krecil. A to, ze mowisz teraz, ze go kochasz i on ciebie brzmi troche jak usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada nie jest normal.Ale najwyrazniej dziewczynie czegos brakuje i dobrze niewie czego,wiec predzej czy pozniej peknie.A moze dzieki temu pozna czegos nowego czego nieznala dotychczas i wtedy dopiero bedzie mogla pogadac ze swoim facetem co tak naprawde chcialaby robic w lozku,bo faceci sami na to nie wpadna chcesz czy nie takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marlenka------ja wlasnie cie doskonale rozumiem,sama zdradzam.....oczywiscie zaraz poleca slowa...k..wa,dz...,szma.... a niech tam wypowiadaja sie ludzie,ktorych nie znam....lata mi to kolo dupy.... zdradzam juz prawie 3 lata,i mam wyrzuty sumienia ale co przezylam to moje... wiesz to taka wielka niespelniona milosc.... przez zdrady,spotkania zakochalam sie w nim i mozna kochac 2 facetow.uwierzcie ze mozna..... ja mam meza,on narzeczona,on ma dzieko,ja tez... to seks bezzobowiazan.... nie chcemy byc ze soba ale seks ok. czemu nie......... predzej czy pozniej tez zdradzisz,znam to...rozumie cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jezeli on sie o tym nie dowie to ciezko jest mowic o krzywdzie...............no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
jhsat czy siebie słyszysz jak ty bys sie czuła jestes w związku ale twój facet chce nie wiem np. seksu oralnego ale ty sie brzydzisz ok on idzie do innej jest mu dobrze jak nigdy fajnie byś sie czuła ok powiedzmy ze ci o tym nie mow ale to troche chamskei nie uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
beata piszesz ze mozna kochać dwóch a póćniej ze to tylko seks zdecyduj sie i nie to co to co robisz nie jest normalne i nie wmawiaj sobie tego jestes samolubna myslisz tylko o sobie pomysl o dzieciach swoich jego jego narzeczonej jak ona sie poczuje jak sie dowie o swoim męzu to sie nazywa PATOLOGIA i jeszcze raz nie to nie jest normalne uwierz mi i nie oszukuj sie jezeli nie jestes typem żony ok baw sie seks bezzobowiazań ok tylko po jaki chuj zakładałas rofdzine musisz wybrac albo zona mąz dzieci dom albo jestem sama i sie bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj dopoki nie wiesz to nie mozesz nic powiedziec,co innego jest gdy sie o tym dowiesz....takie ryzyko jest zawsze Poza tym gdy nie wiesz jak mozesz sie czuc oszukana itd skoro nie wiesz o zdradzie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie trzymajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
a zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
za duzo nie wiesz nie wiesz i nie wiesz ja nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie ze co niektorzy sa niedojrzali emocjonalnie ......mianowicie,poniewaz czasami prowadzenie podwojnego zycia(na krotki dystans) pomaga w wyborze co jest dla ciebie lepsze....Ja jestem juz dojrzala prawie 30 latka,znam zycie wystarczajaco pod tym wzgledem i wiem czego chce od zycia ,natomiast niektorzy mysla ze kobieta to co robi zawsze musi to robic mysla o facecie,a przepraszam oni tak robia?......nie podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,bo sam jestes facetem ijwefij. Sory ale tak z wami facetami jest.Zawsze od nas chcecie czegos czego sami niekoniecznie jestescie w stanie dac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ja jestem facetem i uwazam ze to ma działac w obie strony a co do wybierania co jest lepsze wyznaje zasade ze jeżeli jestem w zwoiazku i cos mi nie odpowiada zryweam i szukam nastepnej proste i oczywiscie nie mówie tu o jakis tam rzeczach typu ze przeszkadza mi ze jest blondynka a nie brunetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×